Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl one piece göre denizci veye devrimci olamazmış linlin bilemedim. Senin tarifin korsanlık mı serserilik mi arada kaldım. Serseriliği korsanlıgın tek karşılıgı olarak düşünüyorsan bana sen nasıl korsan arıyordun die sormana gerek yok. Hızır reiste korsandı sonuçta. Black sails die bir dizi var izlemeni tavsiye ederim
Bu konuda tam bilgim yok ama bizde korsan kelimesi İngilizce'den çevrilen iki kelime için kullanılıyor: corsair ve pirate. Pirate kelimesi tam olarak bizim bildiğimiz deniz haydutu, harami. Fakat corsair her ne kadar korsan olarak çevriliyosa da bildiğimiz korsanlıkla bağlantıları neredeyse sadece deniz savaşçısı olmaları. Barbaros Hayrettin Paşa'nın da girdiği sınıf bu bakımdan "corsair"dir, pirate değil. Privateer veya corsair ortaçağda bir devlete bağlı yarı bağımsız komutanlar ve savaş güçleridir. Bir ara şu olayı daha ayrıntılı araştırmak lazım, ben de zamanında bir yerde görmüştüm, yanlış bilgiler olabilir.

O değil de füzeler Bigmom'a isabet etmese bile ortama yayılacağını düşünüyordum. En azından bu sayede komutanlar falan sıkıntıya düşecekti. O da olmadı. Atom bombası gibiymiş bu da. Gerekli reaksiyon olmadığı için havada patlasa bile etkinleşmiyor. :/

Bu BigMom , Kaido gibi tipleri görünce Roger'e helal olsun diyorum.

Böyle hayvanların içinde kral olmak ve Grandline'i fethetmek tarif edilemez iş.

WB kaçınıyordu ve Aceten haberi önceden de vardı. BM'ın durumu biraz daha farklı sanki.

Luffynin bile Cracker'a Doflamingoya attığı hakili yumrukların yarattığı etkiyi biliyoruz. Kaidou gibi bir adamın ölmemesi de garip gelmiyor açıkçası bana. Ayrıca serbest düşüşte belli bir hızdan sonra hızlanman kesiliyor yani ben 10 bin metreden atladım ışık hızında düştüm diye bir şey yok. Bedenin sertliğinin üstüne haki eklendiğinde çok daha sert olduğunu biliyoruz. Sadece hakiyle açıklamıyoruz zaten, Luffynin lastik bedeni bile hakiyle kaplandığında çok sert oluyorsa kayadan sert bir şeyi hakiyle kaplarsan neden mümkün olmasın ki?
Bu açıklamana katılıyorum. Haki üstüne inanılmaz vücut sertliği bu durumu açıklayabilir. Ama neden böyle bir bedene sahip? Ya da önceki Ope kullanıcısı buna ölümsüzlük mü verdi? Lakin WB ve BM konusunda hâlâ aynı fikirdeyim bana göre KH.
Aynı yükseklikten düşen Gedatsu'ya bir şey olmamasını nasıl yorumluyorsun?
Soru çok güzel açıkçası buna hiçbir mantıklı açıklama bulamadım. Gedatsu'nun BH falan kullandığını düşünmüyorum. Düştüğü zeminle ilgili mi acaba diye düşünsem, o kadar yükseklikten nereye düşerse düşsün ölmeliydi.

Bu BigMom , Kaido gibi tipleri görünce Roger'e helal olsun diyorum.

Böyle hayvanların içinde kral olmak ve Grandline'i fethetmek tarif edilemez iş.
Roger BM'ı gözüne kestiremedimi o zamanlar acaba. Tek başına girip alıp çıkmış gibi izlenim verildi sanki. Oluşumları kafa kafaya çarpışmamış heralde.

Meyve olayı hala çok büyük soru işareti. Yiyerek meyve çalmak mümkün olamaz. O aşçı da Usopp'un dedesi olabilir :)

Birde artık Gedatsu vs Kaido açmanın zamanı geldi, halk karar versin.

Roger BM'ı gözüne kestiremedimi o zamanlar acaba. Tek başına girip alıp çıkmış gibi izlenim verildi sanki. Oluşumları kafa kafaya çarpışmamış heralde.
Gözü karadır keser de , gerek duymamıştır , hatta alıp gittikten sonra posta bile koymuştur gülerek Linlin o yüzden bu kadar öfkelidir belki.

Şimdi bu Elbaf en güçlü ülkeyse ve en güçlü savaşçılarından biri 5 yaşındaki Linlin'in elinde ölüyorsa, shogun güçlü değildir. Bu durumda Zoro vs shogun işi yatar. Zoro'nun rakibi başka biri olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık