Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce soruldu mu görmedim,sorulduysada kusura bakmayın.
Bege'nin kendisi mi kaleye dönüştü yoksa kale mi oluşturdu gücüyle oraya?

Eğer savaş çıkarsa bence birileri ölmeli artık Mf savaşında o kadar üstün güç karşısında sadece Ace ve WB öldü çöpleri saymazsak. Burda da o kadar güçlü gösterilen bir big mom ve bir sürü kaptan var yine kimse ölmeden biten savaş olursa o zaman iyice cıvıtmış olurlar

Daha önce soruldu mu görmedim,sorulduysada kusura bakmayın.
Bege'nin kendisi mi kaleye dönüştü yoksa kale mi oluşturdu gücüyle oraya?
kendisi kale oldu
ağızda ki puroda hiç eksik değil abimizin :D

umarım başta begeyi ve birkaç germayı öldürür ve de araya Pedroyu sıkıştırırsa efsane olur arc efsane

Son düzenleme:
Luffy korktu diyen arkadaşlar umarım ciddi değildir. Luffy la bu 3 amiralin karşısına alan, dünya hükümetini karşısına alan, karşısında kim olursa geri vites yapmayan birisi. Luffy salak olabilir, zekasini çoğu zaman kullanmıyor olabilir hersey olabilir ama asla korkusuz değil. Adamın olayı korkusuz olması zaten:D

Kuzuri

Luffy buyuk ihtimalde chapter 873 de G5 veya awaking yapacak cunku chapter switch diye bisey var bunu simdi burda anlatamicam o yuzden gidin arastirin :)

Kuzuri

İyi geceler arkadaşlar
Forumdaki ilk mesajım öncelikle burdan Alamanyada oturan hayali akrabalarıma sonra hepinize selamlar.

Konumuza dönecek olursak BM'nin muazzam gücünü ve tayfasının güçlü adamlarını gördükten sonra BM iner diyenler arasına +1 :D
Neden;
Daha Germa olaylara dahil olmadı sadece Sanji'nin ailesini düşünmeyelim Germa'nın kendi ordusu var,
Büyük ihtimalle Sanji power up alacak ki alması lazım,
En büyük sebep kaçarlarsa BM BAA, Barathie, başta olmak üzere Luffy'nin köyü vb. daha birçok yeri yakar yıkar olur da kaçarlar ve BM buralarda katliam yapmazsa One Piece gözümden düşer.
BM nasıl iner için en büyük tahminim Luffy önce bi pataklanır muhtemelen Pedro ölür ardından Luffy çıldırır ve ya awekening yaşar ya da haki konusunda power up alır G4 sorunu olan sınırlı haki artık sorun olmaz ve sınırsız ya da daha güçlü bir hakiye sahip olur sonra taktik maktik olmadan bam bam bam
ve bye bye BM
Hoşgeldin :)

Merhaba arkadaşlar,

Mangayı okudum ama BM'ın roketleri nasıl savuşturduğunu idrak edemedim. Aydınlatırsanız sevinirim.

Luffy buyuk ihtimalde chapter 873 de G5 veya awaking yapacak cunku chapter switch diye bisey var bunu simdi burda anlatamicam o yuzden gidin arastirin :)
Luffy awaking yapsa ne olcakta.Daha kötü rakipler yumuşak zemine düşer.Oda istese bi kılıf uydururda,ben bu uyanış meselesini daha cok logialarda görücez diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık