Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Germa adam olaydı düşme ihtimali artardı. Bu aile çok havada kaldı

Belki tecizatları aldığında kardeşler şov yapar BigMomun adamlarına karşı.

Ben o İchiji 'den hâlâ niyeyse umutluyum.

Kuzuri

Hikayeye bakan nasıl düşmez demezdi.AHAHA Bm düşerse seriyi bırakacağımı söyledim kaç ay önce.Bm nin düşmemesi için neden?Yonkouları devlet gibi düşünün.Öyle 5 kişi gidip düşürecek bir oluşum değil.Kaiodu için hayvanı hazırlık yapılıyor düşürülmek için.Bm luffynin yoldan geçerken düşürebileceğini nasıl iddia ediyorsunuz.Bm düştü diyelim ne olacak Bm nin sahip olduğu adalar?30 küsür ada var.Oda bu durumu nasıl işleyecek şunu bir açıklayın sonra bm düşmezse ne olacak onu konuşalım.
BM kendi evinde dovüşmeseydi kimseye yenilmezdi kadinin zayif yönü kendi evi pastasindan tut resmine lada yolu var. Ama disarda kadini zayiflatamassin.

Germa adam olaydı düşme ihtimali artardı. Bu aile çok havada kaldı

Belki tecizatları aldığında kardeşler şov yapar BigMomun adamlarına karşı.

Ben o İchiji 'den hâlâ niyeyse umutluyum.

Ha şu sahnede ufaktan güçlerine dair ipucu vermiş.Niji'nin elektirkli falan,İchiji'de patlama efekti sanki.Yonji'de bir şey yok :D

BM'nin düşmesi ve düşmemesi de çok güzel bağlanır Oda her türlü halleder. Bana kalırsa BM bu arc düşmeli tüm fb'sini görüp işlendikten sonra bu kadını tekrar işlemeyecektir. Başkaları tarafından da olsa düşmeli. Ayrıca orada Big News Morgans'ın olması kafa karıştırmıyor değil. BM düşmeyecek lakin olanları Morgans'la dünyaya duyurmak için getirmiş gibi Oda. Bence tüm aletmeler düşmeyeceği gösteriyor ama hikaye için düşmeli diyorum.

BM'nin düşmesi ve düşmemesi de çok güzel bağlanır Oda her türlü halleder. Bana kalırsa BM bu arc düşmeli tüm fb'sini görüp işlendikten sonra bu kadını tekrar işlemeyecektir. Başkaları tarafından da olsa düşmeli. Ayrıca orada Big News Morgans'ın olması kafa karıştırmıyor değil. BM düşmeyecek lakin olanları Morgans'la dünyaya duyurmak için getirmiş gibi Oda. Bence tüm aletmeler düşmeyeceği gösteriyor ama hikaye için düşmeli diyorum.
Bence One Piece'in kurgu/hikâye kalitesini göz önünde bulundurursak düşmemesi hikâye için daha iyi olur.

E. Oda belkide 20 yıldır bu bölümler için çiziyor seriyi. Bu adam yıllardır imparatorları, yeni dünyadaki hakimiyetlerini, denizcilerin bile onlarla direkt savaşmak yerine uzlaşarak ilerlemeyi tercih ettiklerini gözümüze sokuyor. Bir tane imparatorun bir savaşta neler yapabileceğini gösterip, Luffy'nin geçmesi gereken (Shanks hariç) 3 imparator olduğunu gösteriyor vs vs.

Şimdi kalkıp 30 bölümde Big Mom düşebilir mi :) Ya da kıçıkırık roketlerle mi düşecek. Ya da şöyle diyelim... Bege ve Luffy'nin gücü ne ara yeter oldu bi yonko için? Law ve Luffy Doflamingo'yu anca yenebildiler ki Doflamingo bana göre Croco ayarı bir adam...

Roger'ın BM ile savaşmayıp ondan kitabeyi çalıp kaçmış olması çok önemli bir ayrıntı. Neden Roger bile BM ile savaşmak yerine kitabeyi kopyalayıp kaçmayı uygun görüyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık