Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride sert, vicdansız adam eksikliği var. Zoro'nun bu kadar sevilmesinin ana nedeni de bu. Dikkat edersen Katakuri'de benzer şekilde sevildi.:D
Kata ve zoro o yönden benziyor ama zoro biraz daha asi. Evet kesinlikle böyle çıksa biri doğrasa milleti. Çocuk musunuz dese tayfaya alayını komaya soksa bi ayılsalar ne olmuş bize diye :D ne güzel olur. Kami kami no mi miss gibi :D

Belirli güce ulaşana kadar ayıya dayı diyeceksin. Bu seride herkes Luffy kadar şanslı değil, en baştan atar gider yaparsan güme gidersin. Önce bi güce ulaş sonra nasılsa kendi egomonyanı oluşturursun. Saka'nn mantalite belki de budur.
Öyle davranıp Kutsalları kaldırmayı düşünüyorsa kötüdür diyemem :good: Aksi halde Kutsalları bilip denizci olan herkes kötüdür, dandiktir :a:

Kata ve zoro o yönden benziyor ama zoro biraz daha asi. Evet kesinlikle böyle çıksa biri doğrasa milleti. Çocuk musunuz dese tayfaya alayını komaya soksa bi ayılsalar ne olmuş bize diye :D ne güzel olur. Kami kami no mi miss gibi :D
@Caesar 'ı yapabilirdi öyle; ama onu da komediye kurban etti Oda:D Wano'da sert adamlar göreceğiz muhtemelen:D ama ben Monet'in ölmesine üzülenlerdenim; Monet benzeri birilerinin çıkmasını isterim:D

@Caesar 'ı yapabilirdi öyle; ama onu da komediye kurban etti Oda:D Wano'da sert adamlar göreceğiz muhtemelen:D ama ben Monet'in ölmesine üzülenlerdenim; Monet benzeri birilerinin çıkmasını isterim:D
Monet kesin öldü mü? Yani ben net hatırlamıyorum ama ölmedi gibi düşünüyorum hep. Ayrıca gerçekten görelim artık sert adamlar shogunu çok merak ediyorum.

Aksi halde Kutsalları bilip denizci olan herkes kötüdür, dandiktir
Serinin zirvesi Roger bile bişi yapamamış kutsallarai niye arkasında hükümet var çünki. Luffy sinyali çaktı, her ne kadar babasının adamı kurtarsa da kutsal mala vurursan hükümete kafa tutmak zorundasın. Seri sonunda da Luffy ilki başarıp bu malları ortadan kaldıracak, yoksa seride kimse dokunmaya cesaret edemez onlara. toto yemez.

Monet kesin öldü mü? Yani ben net hatırlamıyorum ama ölmedi gibi düşünüyorum hep. Ayrıca gerçekten görelim artık sert adamlar shogunu çok merak ediyorum.
Ben de öyle umut ediyorum ama göremiyoruz :D görünüre çıkarsın şunu oda bey:D

Nihat Doğan'a atıf yok mu bu bölüm?

Monet çok sağlam hatundu cidden ölürken bile geri adım atmadı :respect:
Robin yerine direk tercihim olur kendisi:D hatta Nami ile kapıştırırım:ehe:

Ümit besen iyi de. Nihat doğan esprileri insanda nedensiz bir şiddet olgusu oluşturuyor .:( yapmasak artık?

Kötülük bir fiildir sıfat değil.
'kötülük' isim, 'kötü olmak' fiil. Doflamingo, Moriah yaptıklarına bakınca kötü karakterler. Şu an için OP bayağı bir gömlek üstün Naruto'dan.
Shinto(Japonların milli dini)'da oruç tutma var.
Japon ev arkadaşıma bunu sordum kendisi kültürlerinde böyle bir şey olmadığını varsa bile kendinin hiç görmediğini söyledi lakin önemli değil -belki de doğrudur söylediğin-, Oda mangayı çizerken çeşitli kültürlerden yararlanıyor.

Big Mom'ın tatlı krizi anlaşılan çocukluğundan beri etrafına zarar vermiş. Gelecek chapter muhtemelen ya Carmel Ana bir şekilde Big Mom'ın kaçmasına yardım ediyor bu yüzden Elbaf'ta suçlu ilan ediliyor ve burayı terk etmek zorunda kalıp kayıplara karışıyor veya yakalanıp cezalandırılıyor ya da Big Mom'ın yerine ölüme kendisi gidiyor, Big Mom ise sadece sürülüyor. FB kısa sürecek gibi duruyor bir ya da maksimum iki chapter daha bekliyorum ben.

serideki saf kotu diyebileceğim tek karakter eneldir. Adam manyak, kafayı sıyırmış ve hatırladığım kadarıyla kimseye bi faydası, iyiliği yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık