Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM şu serideki en güçlü üç dört kişiden biri. Bölümu görünce yine Shanksa olan saygım arttı. Ne sayesinde bunlarla denk güçte acaba illaki ekstra bir güç cıkıcak bu adamdan.

@Shakky

Kaido ile sınırlı kalmaz. Marco+Vista, Akainu'ya anca ah dedirtebiliyordu. Hawkins, Apoo falan da anca oh dedirtir. Amiral-yonko seviyesi adamlar bambaşka seviyedeler. Düşün g4'e amiral seviyesi diyoruz çoğunlukla ve Dof'un attığı tekmeyi geri sektirdi, Cracker'in kesişi ağır hasar vermedi ve de Cracker ilk darbede perte oldu. Ya g4 sınırsız olsaydı? Yani 'tam manasıyla' amiral seviyesi olsaydı? Kid, Law, Apoo falan ne yazardı karşısında?

Son düzenleme:
Klasik Luffy'nin rakibini şişirme muhabbeti. Bu evrede Boss şişirilir, sonra Boss Luffy'e sağlam geçirir biraz döver Luffy'i(bu sırada herkes yok bea Luffy kim bunu almak kim)der. Sonra birisi ağlar ve Luffy sinirlenir. Sonra güç artışı derken Boss dayağı yer. Arc sonu Boss ne kadar güçsüz lan muhabbeti geçer. 800 küsur bölümdür farklı bi senaryo olmadı yine olmaz. Klasik ODA...
:good:

Yonkou dediğin böyle olur be. 5 yaşında dev köyünü dümdüz etmiş. :sapkali: Böyle bir gücün üstüne meyve yemiş ateş ve yıldırım kontrolü var. Atom bombası atsan tınlamaz gibi geliyor bana.
Korsan kralı nasıl olur peki:D Luffy 5 yaşında Esss esss diye kovalambaç oynuyordu:ehe:

Önceki bölümde yazmıştım ama bu sefer Anaya olan saygıdan yazacağım sempati duymaya başladım ya:flaugh:
Bir Momdır
İki Momdır
Üç Momdır
Dört Momdır
On dört Momdır
Ana alana daldır
Ana millete saldır
Ha ninnaaaa ha ninna

Ananın anası muhtemelen hamilelik dönemi boyunca yanlış beslendi Big Moma yeteri kadar vitamin ve fosfor takviyesi yapılmamış malesef yoksa sıfırdan başlayan bir psikopatlık opde ilk herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık