Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çok güzeldi.Tam en heyecanlı yerde flashback girdi diye sövmüştüm,oda beni yine mal etmeyi başardı.
Şu önümüzdeki on hafta içinde:"BM in giçsiz yinki,İkainu ini yinibilir bilki" diyen kesim azalarak yok olacak, bu yazı kalsın burada.
Bunun dışında BM'ye acıdım cidden ve çocukluk hali bence inanılmaz sempatik.
Shankse olan saygım inanılmaz arttı.Adamın heykelini Marineforda dikmek lazım fakat One Piece evrenindeki beton sayısı o heykeli karşılamaya yetmez büyük ihtimalle :)
Aynen. Ark başında bu ne biçim Yonko deniliyordu. Yonko ağırlığı yok falan.

Arkadaş şu 5 yaş olayına neden bu kadar taktınız.5 yaşında ama ayıdan daha cüsseli bir zahmet vursun 1 tane.Bence big momın yaptığından çok ace gilin yaptıkları daha olağan üstü geliyor bana. Ace ,sabonun savaştığı hayvanlar olsun onların 4 5 vsvsvs katı hayvanlar yani onlardan devasa büyük yaratıklar ondan dolayı bigmom ayıya tek atması bence gayet normal.
Karı tüm köyü elden geçirmiş sen hala ayıda kalmışsın :)

Yalnız o ayı kıytırık bir mavi deniz adasındaki ayı ile bir değildir. O Yeni Dünya'nın Elbaf Ayısı. G4'e dayanan canavarlarla aynı seviyede olabilir.

Şimdi Carmelin yanındaki 6 çocuk ve big mom 7 günahı temsil ediyor olabilir.
Hatta eteğinin arkasına saklanan kuzu gibi olan çocuk, naminin üzerinde uyuduğu tembel minke benziyor.

Adam boyut oranlaması yapıyor, ona göre söylüyor. Mom'un dövdükleri Momdan kaç kat büyüklerdi ile Ace, Sabo, Luffy üçlüsünün dövdükleri kaç büyüktü oralara bakmak lazım.

Yalnız o ayı kıytırık bir mavi deniz adasındaki ayı ile bir değildir. O Yeni Dünya'nın Elbaf Ayısı. G4'e dayanan canavarlarla aynı seviyede olabilir.
Yeni Dünyanın Elbaf Ayısı :D
Aklıma metin 2deki değişik yaratıklar geldi.
@RedTeroR
Yav ace 5 yaşında tüm elbaf köyünü bırak 10 tane balık adamı tekleyemezdi. Ki o ayıyı yanlışlıkla öldürüyor. Tüm gücü sadece ayı ile kısıtlı değil karakterin.

Ayı iyi hoştur da G4 fazla gelir. Orda ruhu övülen ve g2den tek yiyen Hajrudin var. Elbaf'ın krallık kısmında belki o tür canlılar çıkabilir ama köyde sanmam. Luffy oradaki herkesten güçlüdür büyük ihtimalle (köyü kast ediyorum).

Doğuş'un malûm videosu geliyor aklıma :D Niye bu dev isimleri hep kafiyeli? Dorry, Broggy, Yaruru, Yoruru. İlginç.
Zaten ilginç bir sistemleri var. İki kaptanları oluyor ve kaptanların isimleri kafiyeli.
Yaruru ve Yoruru çok bilgeli duruyorlar, Dorry ve Broggy ise çok saf gibiler.

Bu arada bence Luffy tüm gerçekleri Yaruru ve Yorurudan dinleyecek öğrenecek demedi demeyin :D

Carmel Ananın gençliği Hancocka Robine Namiye taş çıkartır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık