Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S: Soru - O: Oda

845. bölümde Opera'ya benzeyen bazı karakterler var. Bunlar neci diye sorulmuş.
O: Big Mom şu anda 68 yaşında. Big Mom aşağı yukarı 42 yıl boyunca her yıl doğum yapıyordu.
Opera beşiz olarak doğdu.

Opera (5. oğul)
Counter (6. oğul)
Cadenza (7. oğul)
Cavarette (8. oğul)
Gara (9. oğul)

Big Mom bir doğumda en fazla onuz dünyaya getirmiş. Bu çocuklarda şimdi 18 yaşında.
Koca Ana adı ve şu sürekli doğurması olayı Elbaf'lı bir dev olmasıyla alakalı olabilir. Bedeni normal insanlardan o yüzden farklıdır.
Bilinenin aksine Big Mom çok sık çocuk doğurmamıştır, bir kerede birden fazla çocuk doğurmuştur.

BM arkadaşların da dediği gibi dışlanmış bir Elbaf sakini. Elbaf savaşçı bir topluluk bu yüzden işe yaramazlar dışlanıyordur. Daha sonra Big Mom'ı Carmel Ana sahip çıkıp büyütmüştür ve Carmel'in amacı farklı farklı ırklardan oluşan çocukların birlikte yaşadığı bir yetimhane oluşturmaktır. Bu isteği ölünce Big Mom'a miras olarak kalır.

Kral

BM arkadaşların da dediği gibi dışlanmış bir Elbaf sakini. Elbaf savaşçı bir topluluk bu yüzden işe yaramazlar dışlanıyordur. Daha sonra Big Mom'ı Carmel Ana sahip çıkıp büyütmüştür ve Carmel'in amacı farklı farklı ırklardan oluşan çocukların birlikte yaşadığı bir yetimhane oluşturmaktır. Bu isteği ölünce Big Mom'a miras olarak kalır.
Miras değilde belki caramel ana insandır onuda almıştır yanına dev olduğu için.

Honefuusenbrook

BM melez herhalde. Bu görüş vardı ama ben o cüssenin one piece dünyası için normal olduğunu düşünüyordum. Hatta bence anası Carmen ana normal insan ve babası dev ve ana sevgisi görmemiş.
BMnin bayılmasını(bayılma değil o biliyorum, anladınız siz onu) istemiyordum, insanların zayıflıklarının istismarı hoş değil. Luffy ve Oda da böyle düşünür demiştim olmadı.
Roketlemeseler bari
Abi bu olaya çok güldüm :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık