Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmamış.
Koyulaştırdığım yeri hatırlayacak ve güleceğim.
Emin olmayın, zor bir şey değil.
"Aşağı yukarı eminim" kısmını koyulaştır, dürüst olalım yemeyelim birbirimizi ;)

Vinsmoke'lar o kadar güçlülerse hiç ittifakla falan uğraşmasınlar, direkt alsınlar North Blue'yu.
Almışlar zaten zamanında, sonradan herhal denizciler, büyük korsanlar vb. ağır toplar incitmiş olabilir canlarını.

Her dev kocaman değil. Bodur olanlar da var. Mesela normal insan boyutlarındaki Bastille de bir dev. Dıştan bakınca deve benzemiyor, ama dev.
Bastille'in dev olduğuna dair elde kesin veri yok, Oda hiç bir zaman kesin olarak belirtmedi.

Olaylar oluyor ama nedense benim gözüm sadece haftaya ara var kısmına takıldı. @Sakata Gintoki geldim la geldim. :(
Sana kıyamadım şimdi. :/
Katakuri Begeydi, Pedroydu, Jinbeiydi Luffy'ydi alayı ile beraber uğraşsın hala daha Sanji'ye aldırmaya uğraşalım. Bi Sanji fanı olarak Katakuriyi Sanji'ye yedirirse Odaya laflar hazırlarım. Ama zaten öyle bi şey olmaz.

Bu plân tuttu ve flashback geldiyse; Big Mom'un düşmeyeceğine kesin gözle bakıyorum.

Daha öncede söylemiştim; çok ilginç bir şekilde Big Mom ile Luffy arasında bir dostluk bağı kurulacağına inanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık