Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Shakky
Bu tarz saldırılara ekleniyor zaten. Kendi uzvunu uzatıyor Katakuri. Smoker da bunu yapıyordu. Kolunu uzatıp ucuna haki ekliyordu. Kendi vücudundan kopmuş element saldırılarına haki eklenmez düşüncesi var forumda. Mesela Kizaru'nun lazer saldırıları.

@Sakata Gintoki
:cool:

Smoothie'nin dahil olacağı an şu saatten sonra şekil bir hareketle olmalıydı. Tekme atmalıydı, yumruk basmalıydı, birilerinin suyunu sıkmalıydı ama bir aksiyon sergilemeliydi. Oradan dandik Vito'yu bile engellese insan laf etmez. Oturduğu yerden kulağını tıkamış biri Bege'yi durdursun diyor yau. Çok mu üşengeçsin anlamadım ki.

@Monkey D. Dragon Luffy'den kan gelmesi iyice kuvvetlendiriyor benim gözümde. Haki olduğunu düşündüğümüz renk tatlının rengi için fazla abes kaçıyor bence.
Smoothieye cinsiyetçi bir yorum atasım geldi de neyse :D Karı vasıfsız çıktı ya. Geri plan düşünüyordum da bu kadar da işlevsiz olunmaz ki :/ Gitsin barmenlik yapsın :/

Heralde bir sıralama yapsan herif en güçlü 10 korsandan biri falandır bir zahmet kan çıkartacak kadar güçlü olsun bence :/

Sanjinin Dj si acaba Katakuriye hakisiz de zarar verebilir mi ?

Sonuçta Logia ama ilginç bir logia.Belki ateşten etkilenip akışkanlığını kaybettirebilir Sanji.Gerçi Katakuriden Logia özelliğini alsan dahi dorukisi ile işi götürebilir ama o şekil bir sahne baya iyi olurdu.

@Vaas Montenegro

King in the North :a:

Tam tersine, Luffy bu hareketleri yaparak korsan olduğunu kanıtlıyor. Smoker bile denizci olmasına rağmen kafasını çalıştırıp Vergo'dan Law'ın kalbini gizlice çalabiliyor mesela. Bu tarz oyunları özellikle korsanlar daha çok yapmalı.
tabiki korsanlık bu, bu detaylar güzel, ama şapkasına dokunana Buggy ye söyledikleri neler?.
Bunu Bege yaparsa ben anlarım. Luffy bu değil ve buralara böyle gelmedi.

Şimdi Katakuri onun şapkasını alsa Luffy ağlamayacak mı?

Eğer kötü olacaksa ve bu bir başlangıç olacaksa seri bu yönde olacaksa sorun yok, ama yarın aynı şey Luff ye yapıldığında sızlanacaksa kabul etmeyi öğrenmeli

@Raiden
Smoker'ın yaptığı ile Katakuri'nin ki bir değil ama. Katakuri'nin Luffy'i tokatladığı bölüm de bacağı mochiye dönüştüğü andan itibaren koyu renkliydi. Yani ucunda falan değildi Smoker'da ki gibi. Lakin şimdi bakınca fark ettiğim bir detay var, adamın pantolonu da açık renkle çizilmiş. Yine başladığımız yere geri döndük.

Smoothie'nin en büyük özelliği gelene gidene ayran çalkalamak değildir umarım. Katakuri her işi yapıyor. sabahları kahvaltıda ekmeğide buna aldırıyolardır.
Katakuri:
"-cebinden para çıkartıp bana uzatacak."
"-gitmiyom dicem."
"-Yalvarcak"
"-Gidicem."
"-Ne kadar da herşeyi görüyom ben yaa :)"
"-Neyse gidim ben."

Smoothieye cinsiyetçi bir yorum atasım geldi de neyse :D Karı vasıfsız çıktı ya. Geri plan düşünüyordum da bu kadar da işlevsiz olunmaz ki :/ Gitsin barmenlik yapsın :/

Heralde bir sıralama yapsan herif en güçlü 10 korsandan biri falandır bir zahmet kan çıkartacak kadar güçlü olsun bence :/
Dur yahu direk biletini kestin kadının. Benim yadırgadığım nokta kadının biri Bege'yi durdursun lafı. Repliksiz çizilse bu kadar yargılamazdım. Katakuri en güçlü on korsandan biri midir bilmem ama benim gözümde amiral dengi adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık