Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamiyla haklisin ama cp0 dunya hukumeti dovusunu hatirlarsan butun tafya olumune dayak yedi ve hepsi en sonunda kozlarinu gosterdi hatta sanji ilk kez orda diable jump kullandi
Gönül ister sanji alacağı power up la amiral kıvamına gelsin ama işler 2 yıl önceki gibi yürümüyor cp9 da tek power up yetti ama en üst ligdeler artık online oyunları düşünelim lvl arttıkça lvl arttırmak nasıl zorlaşıyorsa bunuda onun gibi

Power up alirsa ne olur bilemem demeniz bana çok yanlış geliyor. Power up almislar ama kullamiyorlar. Enies lobyde p. up aldilar. Ama luffy dressrosa kullandigi g4 ü daha once gelistirmisti. Muhtemelen tum tayfanin henuz gormedigimiz bi kaç marifeti vardir.

Kuzuri

Power up alirsa ne olur bilemem demeniz bana çok yanlış geliyor. Power up almislar ama kullamiyorlar. Enies lobyde p. up aldilar. Ama luffy dressrosa kullandigi g4 ü daha once gelistirmisti. Muhtemelen tum tayfanin henuz gormedigimiz bi kaç marifeti vardir.
Bende oyle dusuniyorum g4 zaten elinde olan biseydi. Sanjinin skywalki gibi.

Bende ne zaman güç yarışları başlar diyordum, konuşacak konu bitince başlamış. Yarın da Zoro teqçiler bir baskınlık oluşturur. Yeni mangaya 1 gün kala da, tayfa, amiral öldürürcüler gelir. Mangaya saatler kala, tam KK yapacakken, spoiler düşer.

Kuzuri

Gönül ister sanji alacağı power up la amiral kıvamına gelsin ama işler 2 yıl önceki gibi yürümüyor cp9 da tek power up yetti ama en üst ligdeler artık online oyunları düşünelim lvl arttıkça lvl arttırmak nasıl zorlaşıyorsa bunuda onun gibi
Tabi oyle ama birinin ölümü bu seviye atlama işini kolaylastirabilir. Mesela
sanjinin ablasinin öldüğünu dusun :)

Kuzuri

Bende ne zaman güç yarışları başlar diyordum, konuşacak konu bitince başlamış. Yarın da Zoro teqçiler bir baskınlık oluşturur. Yeni mangaya 1 gün kala da, tayfa, amiral öldürürcüler gelir. Mangaya saatler kala, tam KK yapacakken, spoiler düşer.
Dur zoroya sira diger arc da gelecek :)

Dur zoroya sira diger arc da gelecek :)
Sen sanıyor musun şuan Zoro bekliyor? Wano'yu ele geçirdi, Kaido ile 1v1 atıyor şuan. Luffy, Mom'ı indirdiğinde, Zoro da Kaido'yu indirmiş olacak. Son savaşta bilerek Luffy'nin KK olmasına izin verecek. Aslında Mihawk'ı da yendi ama canını bağışladı onun.

Kuzuri

Sen sanıyor musun şuan Zoro bekliyor? Wano'yu ele geçirdi, Kaido ile 1v1 atıyor şuan. Luffy, Mom'ı indirdiğinde, Zoro da Kaido'yu indirmiş olacak. Son savaşta bilerek Luffy'nin KK olmasına izin verecek. Aslında Mihawk'ı da yendi ama canını bağışladı onun.
Patron naptin sen uçmuşun :)

Zoro hakkında ironi yapma bence ne zaman yapılsa ciddiye alanlar oluyor. :)

Oncelikler eline sağlik :) younkolarin birbirinden tamamen farkli gucte olduguna inaniyorum cunku hepsinin farkli cevresi var. Big momun elinde butun karaborsa veya yasal olmayan hersey butun baglantilar big momun elinde. Kaidoyuda yaratiklarin yani irklarin lideri olarak gormek lazim. Yani hepsinin guc dengesinin farkli oldugunu dusuniyorum
Tešekkurler, ben de yonkou güçleri eşit degildir konusuna deginecektim ama uzamasin istedim. Ve güçten ziyade şöyle bi durum var; Karasakal ve Big Mom karaborsa, stratejik üyeler, evlilikler gibi duygusuz işbirliği ve korku üzerine kurulmuş(kaidoda da ayni durum var gibi). Shanks tayfa bağı muhtemelen Luffygile benzerdir. Beyazsakal aile benzeri bir yapidaydi. Bunu şunun için söyledim; güçlü kişisel bağlar iman power sebebidir ve tayfayi daha guclu kilar.

@Chaos Bringer abicim çok mu uçuk konuştum yoksa genel olarak güç seviyeleri tartismalari mi irrite ediyor sizi. Sanji as adam alir dedim, sadece bi zemine oturtmak icin uzattim biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık