Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar ben şu olaya ayar olmaya başladım bizim ekip de kk olacak biri var ve bu ekip kk'nın ekibi olacağı için bigmom kaido vs bunların sağ kollarını bizim elemanların yenmesi şart onu bunla yener şunu bunla yener ancak destek alırsa yener vs vs gibi şeyleri bırakalım artık malum yonkou arcına girdik ve yonkou seviyesine yükselmesi gerek bizim ekibin
Velhasıl kelam bizim ekibi gömmeyi bırakın.
Naçizane tavsiyem.

Arkadaşlar ben şu olaya ayar olmaya başladım bizim ekip de kk olacak biri var ve bu ekip kk'nın ekibi olacağı için bigmom kaido vs bunların sağ kollarını bizim elemanların yenmesi şart onu bunla yener şunu bunla yener ancak destek alırsa yener vs vs gibi şeyleri bırakalım artık malum yonkou arcına girdik ve yonkou seviyesine yükselmesi gerek bizim ekibin
Naçizane tavsiyem.
İyi diyon hoş diyon ama Kırakerin bile nasıl yenildiği ortada, burda beni yanlış anlamayın tabi Luffy illa kazanırdı diyorsunuz haliyle bende bu konuda bişey demiyorum ama sonuçta nasıl yendiği de ortada, bu yüzden insanların ekibi hafife almasının da bi mantığı var :bilmem:

Naçizane tavsiyem.
Eğer Sanjinin Katakuri'i bu mantıkla alması hoşunuza gidiyorsa alsın.

Sonra biri Doflamingo Sanji'i 2 dakikada yendi Katakuri yenildi muhabeti yapınca düşünürsünüz.

Şimdi öncelikle Luffy Korsanlar Kralı olacak diye veya o tayfa Raftel'e ulaşacak tayfa diye; her önüne geleni yenmeleri mümkün değil.

Şimdi elbetteki baş karakter Luffy'e biraz torpil geçecek E. Oda. Örneğin Crocodile tarafından 2 defa yenildikten sonra ve ikisinde de ölümün eşiğine gelmişken Luffy; Robin'in insiyatifi ve Oda'nın torpili (su balonunun üstüne düşmesi) ile hayatta kalmış, ardından Crocodile'i yenmeyi başarmıştır.

Luffy gün gelecek Katakuri'yi de, ne bileyim Jack'i de, Kaido'yu da, Teach'i de yenecek. Hepimiz tahmin ediyoruz ki Shanks'ten bile daha iyi bir haki kullanıcısı olacak. Hatta D'nin arzusunu yerine getirmeyi başararak Gol D. Roger'ı bile geçmeyi başaracak.

Dimi? Bunları zaten biliyoruz.

Şimdi tüm bunları gerçekten güzel bir şekilde işlemek varken, manga/anime başında heyecandan "voaaaenanızigeyim" şeklinde delirmek varken; Luffy önüne geleni indirsin mi istiyorsunuz yani. Bu kadar basit mi olsun?

Not: Yardımcı kaptan Rayliegh'in antremansız, yaşlı hali bile amiralle direkt olarak çarpışabiliyor.

Şimdi soruyorum; sizce Zoro veya Sanji, (zira monster trio) bir amiralle kafa kafaya çarpışabilir mi şuan?

İyi diyon hoş diyon ama Kırakerin bile nasıl yenildiği ortada, burda beni yanlış anlamayın tabi Luffy illa kazanırdı diyorsunuz haliyle bende bu konuda bişey demiyorum ama sonuçta nasıl yendiği de ortada, bu yüzden insanların ekibi hafife almasının da bi mantığı var :bilmem:
Eğer Sanjinin Katakuri'i bu mantıkla alması hoşunuza gidiyorsa alsın.

Sonra biri Doflamingo Sanji'i 2 dakikada yendi Katakuri yenildi muhabeti yapınca düşünürsünüz.
Ya bunların hepsi olacak bişi forumda dönmeyen muhabbet mi var power-up aldı ailesinden gelen genetik çart çurt her neyse işte sebebler belli yani ayrıca illa katakuriyi yenecek diye birşey yok o saçma sapan lambadan çıkan adamı yensin ne bileyim atarlanıp yensin sonucunda kk olacak adamın en güvendiği bir adamsın onu da yapamıyorsa tayfada yemek yapıp savaşda mutfakda saklasın
Ayrıca seviye atlaya atlaya gidelecek belli onun için burada illa birşeyler yapması lazım ki kaido karşısında sağ kolun birini alsın

Naçizane tavsiyem.
O mantıkla Kaido arkından sonra Luffy kk olur. Sanji Zoro gidip amiral alır, Franky G4 Luffy seviyesine ulaşır. 2 ark sonrada artık Luffy gezegen yumruklar. OP bu kadar hızlı ilerlemiyor malesef.

Vinsmokelar Kurtarıldığı Takdirde olası eşleşmeler.

Charlotte Linlin Luffy & Bege
Napoleon Tony Tony Chopper
Prometheus Brook
Zeus Nami

Charlotte Katakuri Vinsmoke Sanji
Charlotte Smoothie Vinsmoke Reiju
Charlotte Perospero Vinsmoke Judge
Charlotte Daifuku Vinsmoke İchiji
Charlotte Oven Vinsmoke Niji
Charlotte Opera Vinsmoke Yonji

Charlotte Compote Jinbê
Charlotte Mont-d'Or Vito
Charlotte Galette Gotti
Count Niwatori Pedro
Amande Carrot

Bu eldeki ekipler dışında çok bir takviye vs ye gerek yok. Belki Luffy avekening durumuna geçerse BM'ı alabilir (Büyükçe bir belki ile). Bunun dışında kalanlar arada kaynayabilecek çöp kıvamındalar.
Sanji ile Reiju'ya İchiji ve Niji'yi verseydin bari.1 vs 1'de ikisi de maksimum 5 dakika dayanır.
@ROGER
Sanji seri sonunda Teach'in adamlarından birini yenecek (muhtemelen 2.adamı)Şimdiden bir Yonko'nun ilk adamını yenmesi ne kadar mantıklı ? Red'in de bahsettiği gibi Cracker yenmek için bile o kadar emek sarfetti Luffy.Luffy'den daha zayıf Sanji'nin Cracker'den sağlam Katakuri'yi yenmesi saçmalığın daniskası olur.

Son düzenleme:
O mantıkla Kaido arkından sonra Luffy kk olur. Sanji Zoro gidip amiral alır, Franky G4 Luffy seviyesine ulaşır. 2 ark sonrada artık Luffy gezegen yumruklar. OP bu kadar hızlı ilerlemiyor malesef.
Kardeş bunun farkındayız zaten. Benim sitemim forum olarak herkesin bizim elemanları küçümsemesi

Kardeş bunun farkındayız zaten. Benim sitemim forum olarak herkesin bizim elemanları küçümsemesi
Kimse kimseyi küçümsemiyor bence :)

Her neyse; ben kendi adıma söyleyeyim. Bugüne kadar Luffy yenebileceği kişileri kanının son damlasına kadar savaşarak yendi, yenemeyeceği kişileri yenemedi. Kuma olsun, Magellan olsun...

Şuan Luffy, Big Mom'u yenebilecek seviyede değil. Zaten içimden bir ses; Luffy'in Kaido karşısında ağır bir hezimete uğrayacağı yönünde. Oda'nın biraz hain planları var gibi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık