Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy adayı ters düz edip kitabeyle, kaçmadan wano'ya yol alacak..:D
Big Mom'ın organizasyonu dağılacak, denizciler falan ortaya çıkarsa şaşmam:D

MANŞET:
Big Mom İmpel Down'da.. Luffy Big Mom'ı yendi..

güzel PR olur bizimkilere:p
O kadar şey değil de mesela Luffy'nin BM'a füzeleri yedikten sonra sağlam geçirdğini görmüş olablir. :) Bana öyle geliyor. Kadın dizinin üstüne düşünce dizi kanıyordu. Kong Gun yerse hem de gatling gibi olanından baya zarar görebilir.
Kendisi niye öldürmüyor? Orayı anlayamadım.
Çünkü Bege rol icabı Luffy'yi yakaladı. Yanında Bege var. Ondan Bege'ye öldür diyor.

O kadar şey değil de mesela Luffy'nin BM'a füzeleri yedikten sonra sağlam geçirdğini görmüş olablir. :) Bana öyle geliyor. Kadın dizinin üstüne düşünce dizi kanıyordu. Kong Gun yerse hem de gatling gibi olanından baya zarar görebilir.

Çünkü Bege rol icabı Luffy'yi yakaladı. Yanında Bege var. Ondan Bege'ye öldür diyor.
Ne bileyim çok uzaklara erişebiliyordu. Hem Bege'nin kendine ayar vereceğini göremedi mi?

Dediklerin olduktan sonra Big Mom İmpel Down'a gitse daha müthiş olur işte:D

1-Bege'in Katakuri'ye ayarını şöyle anlatayım, soran çok kişi olmuş. Mesela ben sana baktım ve 5 saniye sonra yere tüküreceğini gördüm. Sen bunu anlarsan, algı komutunu veya tercihini değiştirir, yere tükürmezsin. Bege onun gene geleceğini görmeye başladığını anladığı için, bu ayarı verebiliyor.
2-Geçen bölüm Mom tam Jinbei'i infaz etmek üzereyken, resmin kırılması ile bitti. Ya nerede bu adam? Rögardan denize mi karıştı ne oldu. Bana göre Jinbei, oradaki karışıklığı kullanıp, Mont'dor kitaplarını yakmaya gitti. Çünkü gemi güvertesinde, bu olaylar varken. Geminin içinde de onlarca canlının tozu dumana katması, kaçış için gayet mantıklı.
3-Diğer ilginç nokta ise; BM'in resmin kırıldığını görmemesine rağmen, uçak moduna geçmesi. Brook da bunun üzerine resmi göstermeye yelteniyor. Demek istediğim, direk çığlık atmadan ve resmin kırıldığını görmeden, kadının içinde bir şeyler oldu, hissetmeye başladı. Bu da resmin sadece manevi anlam taşımadığının diğer kanıtı.
4-En önemli nokta ise, BM'in korku ağı. Yaşayanları korku ile yönetmesi, çocuklarını korku ile yönetmesi. Meyvesinin korkanlar üzerinde çalışması. Çocuklarını değersiz görüp, öyle davranması. Kısaca Luffy-Bege ittifağının en ufak bir şansı olduğunu fark ederse BM çocukları. Başta Pudding ve Brülee olmak üzere isyan resmi olarak başlar.
Ki böyle bir durumu da göreceğiz gibime geliyor. Çünkü BM şuan 'Rage Loading %99' da duruyor. Haftaya çoluk çocuk tanımadan yıkıma başlayacak. Çocukların bir kısmı kaçarken, Luffy'ler BM'in o haline karşı bir hamle gerçekleştirirse, doğrudan gemideki çoğunluğu kazanmış olacaklar. Gemi de nefes alan herkes BM'den kaçmaya çalışırken, haberci kuşumuz da, havadan olayları izleyecek.

Son düzenleme:
Sanji yi her defasında gömen bir Oda dan bahsediyoruz. Ailesini de böyle çizmesine şaşırmadım. Adam bence bunadı iyice misyonu kaybetti Oda keşke Sanjiyi cool bir şekilde öldürseydi. 2 yıldan sonra yapmadığı kalmadı şimdi de ailesini ezik duruma soktu. Şaşırdık mı? Hayır.

Vay arkadaş, millet indirme planları yapıyor. Bir bana mı şu tablo çok çıkmazda geliyor anlamadım.
Ayrıca;
Oven>Akainu :good:

Sanji'ye bilmem kaçıncı oğul yazmışlar. Lan orada komutanlar dururken cibiliyeti belli olmayan bu adamlar kim ? Komutanları da babam alacak herhalde. Sanji sözde patlama yapacak komutana yaklaşmıyor bile. Işler sarpa sarıyor. Mama sinirleniyor, Kata iş başında. Daha Smoothie olaylara dahil olması bile. Içeceğini içiyor. Bölüm Mama iner diyenler için şevk kırıcı. Sevmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık