Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Vinsmoke için planı var diye komplo teorisi üretilmez umarım.

Süzme bir aile. Numunelik.

Reiju ve Judge harici diğer Vinsmokelere kızmıyorum. Daario Gri Solucana birşey demişti ne demişti tam olarak hatırlamıyorum ama korkmadan kimin nereye saklandığını anlayamazsın gibi birşeydi. Burdada aynı durum.
İchiji , Niji ve Yonjinin hisleri olmadığı için diğer insanların neler yapabileceklerinide bilmiyorlar ve bu duruma düşmeleri bu sebepten bana normal geliyor.

ağlamamalari duygusuzluktan tamamen olumsuz konuşmuşlar yine çürükler.
Doğru.
Vinsmokelerın öleceğini düşünen var mı?
Olacakları söyliyim bizim tayfanın kalanı kurtaracak.Judge bizi neden kurtarıyorsunuz diye soracak.Sanji'nin isteği diyecek imana gelecek pezevenkler.(şu karakterlere hakaret serbest olsun özellikle babaya)
Aynen öyle. İmana gelmelerine az kaldı. :D

Diğerlerini bilmem ama Judge %90 geberecek. Ichiji, Niji ve Yonji belki babalarının ölümünden sonra imana gelirler.

Lamba cini meyvesi acayip hoşuma gitti ya. Önce Tama Tama, kırılınca sırasıyla civciv tavuk, şimdi de ovalayınca ortaya çıkan bir cin. Böyle ilginç değişik meyveler olunca gerçekten çok hoş oluyor. Magu Magu, Mera Mera, Kachi Kachi, Atsu Atsu, Gutsu Gutsu ve şimdi de Netsu Netsu. Isı tarzı meyvelerde bir hayli fazla seride.

Niji, yonji ve İchiji'nin imana gelme durumları olamaz. Çünkü duygusuzlar deneylerden ötürü( Jajji bu şekil yetiştirmiş)Bildiğin robot gibi . Öyle bir programlanmışlar ki Reiju bile onların bu durumu normal diyebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık