Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala BM düşer diyenler var. Vay efendim önceki bosslarda da böyle olmuş. Boss'a bir handikap gelmiş Luffy yenmiş vs. Luffy şu an Big Mom'ı alabilecekse şayet gitsin Kaido'yu da indirsin. Kaido'yu indirirken bir power up daha alıp KK seviyesine gelsin. Shanks'la yeniden buluşsun. Sonra Karasakal'la Raftel'de savaşsın. Şu seriyi okuyup anlayan biri bu arcta Luffy'nin BM'yi indirmesinin mümkünatı dahi olmadığını bilir.

O değil prometeus jinbeiye, zeus luffye yönelmiş.Jinbei akainunun magmasına dayanmış, luffy enelin milyon voltluk elektiriğine dayanmış.Tam tersi olaymış , bizimkilerin işi baya zora düşermiş

Katakuri sağlam vurmuş. Meyvesinin su gibi bir zayıf yönü olmasa iyi olacakmış.
Oda belli ki bu adama karizmayı çizdirmeyecek hiç bir şekilde. Meyvesi çok sağlam gözüküyor. Luffy'nin ağzından kan aldı bildiğin. Handikap olayı hala saçmalık. Bakalım neler olacak.

Cidden logia bile olsa benim gözümde şuana kadar logia değil.. Böyle logialar gelecekte de çıkarsa karşımıza çok üzülürüm.
Luffy'nin lastik meyvesi gibi uzatıyor bacağını bildiğin adam. Çizimlerden dolayı mı tam anlamadım bölüm çıkınca daha netleşir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık