Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Shakky ya bırak çizdi bütün karizmayı meyve su handikapı bilmem ne diye bahaneler. Ahahah : D
İsterse Katakuri'nin ağzını Lola'nın ki gibi çizsin, benim için karizmasını etkilemez demedim mi? Ne bahanesi ulen? Benim sinir olduğum nokta bu kadar dandik bir şekilde bir zaafa sahip olması meyvenin. Dandiklikte özellikle seri içinde paso boy göstermesinden kaynaklanıyor.

Korsan Kral olmadı Luffy daha, şu an kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil. Şimdi yenilse, "Bu nasıl Korsan Kral, kendinden güçsüz birine yeniliyor" mu diyeceksin? Luffy bile farkında karşısında ne kadar üstün bir olduğunun. Bu yüzden en başta kendisi de gizlice girmeyi öneriyor. Tayfanın ağır abisi Zoro bile "Bu işin şakası olmaz" ağzıyla konuşuyor. Jinbe ise zorla bizimkileri savaşa sokuyor.

http://www.mangareader.net/one-piece/814/11
Evet diğerleri ve biz farkındayız Yankou gücünün ama bahsettiğimiz adam Luffy.. Ölmekten korkmayan gözü kara biri.. Balık adam adasında gideri yapmış. Kitapta hapisken gel vs atalım demiş. Adamdan gider fışkırıyor çok sorunsuz sessiz girseler belki kaçardı da işte azıcık gazla her şeyi yapabilen bir karakter bu tanımadığı adam çıkıp ağlasa beni kurtar diye yanındaki herkesi tehlikeye atıp ölümüne savaşa girer.. Ben karakter açısından düşünürsek normal buluyorum.. Ama senin dediğin işi de mantıklı bir adamın uygulaması gereken şey olarak görebiliriz başkası olsa çoktan tüymüştü parti verip çaldıkları yazıtların sevinciyle mest olmuştu ama işte klasik luffy

whitebeard için müttefik gibiydi sanki.. bm sa halkı yüzünden.. sonuçta bu ikisine çokta bağlı olmadığını düşünüyorum.. belki şartlar yüzünden.. Hemen yüzsüzlükle yaftalamayalım adamı..
Ben Jinbe gibi birinden daha mantıklı hamleler beklerdim. Yonko'nun mekanında ona saldırma planı yapmasını değil.

Genelde posterler 2 sayfadan oluşuyor, bunda daha fazla olabilir. Yerleştirme şekillerini görmeden bir şey demek için erken. Birde Oda'nın tek tek çizeceğini sanmıyorum, çizmişse ne ala ama bazı noktalar hariç karakterlerin tamamının eski sahnelerden kesitler şeklinde yer aldığıı düşünüyorum. Çıksında bakarız nasıl olduğuna.
Bu posterde popülerlik sıralaması olacaktı dimi Hdb?

Bruleenin meyvesi çok kullanışlı.. hem saklanabilip hem bi anda başka yerde olabiliyolar.. klon da var tabi.. dövüşmek için olmasa da çok iyi bişey..

Korsan Kral olmadı Luffy daha, şu an kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil. Şimdi yenilse, "Bu nasıl Korsan Kral, kendinden güçsüz birine yeniliyor" mu diyeceksin? Luffy bile farkında karşısında ne kadar üstün bir olduğunun. Bu yüzden en başta kendisi de gizlice girmeyi öneriyor. Tayfanın ağır abisi Zoro bile "Bu işin şakası olmaz" ağzıyla konuşuyor. Jinbe ise zorla bizimkileri savaşa sokuyor.

http://www.mangareader.net/one-piece/814/11
Luffy ile BM zaten savaşta. Ve kaçıp gitmek o kadar kolay değil. Bm teker teker sevdiklerini haklardı. Bu kadar erken konuşmak yerine Oda bunları Sanji'yi almalarına rağmen niye adada tutuyor öğrensek ya? Demek ki bir seyler olacak.

Luffy ile BM zaten savaşta. Ve kaçıp gitmek o kadar kolay değil. Bm teker teker sevdiklerini haklardı. Bu kadar erken konuşmak yerine Oda bunları Sanji'yi almalarına rağmen niye adada tutuyor öğrensek ya? Demek ki bir seyler olacak.
Savaşta falan değiller. Koca Ana, Luffy'yi ciddiye bile almıyor. Gerçekten savaşta olsalardı, Koca Ana çoktan var gücü ile bizimkilerin peşine düşüp işlerini bitirirdi. Kadın sadece Bege, Pekoms ve Tamago'yu gönderdi gemiyle. Komutan bile koymamış, o kadar sallamıyor yani bizimkileri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık