Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei çakal adam. Güç neredeyse orada, bahsini sağlam yere yatırıyor. İlk önce Beyazsakal gibi dünyanın en güçlü adamının yanında yer alıyor, savaş esnasında Luffy'de ki ışığı fark ediyor yeni lideri seçiyor. 2y ara girince de kendini Mom'la sağlama alıyor. Luffy yeniden dönünce sahalara, Mom'ı hemen satıyor. Biliyor ki Luffy sollayacak hepsini. Kafama sıkar giderim ayakları hikaye, adam arkasını sağlama alıyor. Seni çakal balıkadam seni.

Ne rezil bir bölüm spoiler fake değil ise.
Luffy gelecekte KK olacağından dolayı senden korkmuyorum :(
Mom da spastik zaten meyvesini kullanamayınca fiziksel hiç bir şey yapmayacak.

Hahahah katakurininm meyvesi hahahaha.
Çok hoşuma gitti. Oda çok sakat adam ya. Hahahah.
Yanlız fotoğraf çok çabuk kırılmadı mı?

Bu arada facebookta biri yazmış. Begenin Al Copone dan esinlendiği belli. Al copone ünlü bir bayana suikast yapmaya çalışmış başarılı olamamış diye birqz bir araştırdım bulamadım gerçi de. Gerçekten böyle birsey var mı merak ettim bulabilecek biri varsa okusam.

Son düzenleme:
Kadının sadece meyvesini iptal etti Oda gücünü değil ki. Kadına boşu boşuna demirden balon demiyorlar. Meyvesi yoksa fiziksel gücü vardır. Meyve olayına bu kadar takılmamak gerek.

Mom'ın Luffy'de Roger'ı göreceği bir sahne çizilir muhakkak. Flashback görürüz Roger'ın kitabeyi kaçırdığı zamanlardan.

Jinbei ölecek. Bunlar hep ters köşe için yapılmış kurgu oyunları. Jinbei Yonkou'dan korkmuyor diye okucu'ya yem atarken bir bakmışız pert.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık