Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Logia ya haki eklenemez diye Oda bişey yazmamış ise bu tamamiyle kişisel bir yorumdan ibarettir. Bunun yanı sıra serinin ilerleme mantığı logia ya haki takviyesi yapmana izin veriyor. Şunuda hemen belirtelim Kuja korsanlar oklarına haki verebiliyorlar mı evet! Buda şunu söyler haki sadece benin doğrudan irtibatlı olduğu zaman aktif olan birşey değil. Logia tibi meyve kullanıcılarında ise buna benzer bir durumun olmaması için seri içerinden verilebilecek net bir kanıt varmı yok! Kısaca bir logia kullanıcısı kendi vücunda çıkan herhangi bir şeye haki ekleyebilir bunun önünde herhangi bir engel göstermedi Oda. Katakurinin olayıda da böyle bir durum olma olasılığı var.

Havayı kontrol edebiliyorsan, yoğunlaştırabilirsin ve yine Haki ekleyebilirsin. Dumanı kontrol edebiliyor, istediği gibi dumana şekil verebiliyor değil mi. Bu duman dediğin şeyin belli bir yoğunluğu var ve istediği zaman nesneleri bu duman vasıtasıyla kontrol edebiliyor. Dumanın ne işe yaradığını sana göstereyim.

Bu adam Vergo ile dövüşürken bir yandan dumanı kullanarak Law'ın kalbini havada taşıyabiliyor. Şimdi bu dumana neden Haki yüklenmesin.
Saat olmus 11, cok erken uyandim o yuzden beni trolluyor musun yoksa yorumlarimi mi okumuyorsun bilmiyorum ama ben bir cok kez soyledigim gibi tekrardan soyluyorum dumani sertlestirecegine yumrugunu hatta ustune giydigin kiyafeti sertlestir daha cok ise yarar(tekrardan soyluyorum, fiziksel zarardan bahsediyorum, kullanisliligindan degil). Ayrica ben logiaya haki eklendigini savunanlardan biriyim, sadece su Smoker orneginin bir anlami olmadigini anlatmaya calisiyorum.

Saat olmus 11, cok erken uyandim o yuzden beni trolluyor musun yoksa yorumlarimi mi okumuyorsun bilmiyorum ama ben bir cok kez soyledigim gibi tekrardan soyluyorum dumani sertlestirecegine yumrugunu hatta ustune giydigin kiyafeti sertlestir daha cok ise yarar(tekrardan soyluyorum, fiziksel zarardan bahsediyorum, kullanisliligindan degil). Ayrica ben logiaya haki eklendigini savunanlardan biriyim, sadece su Smoker orneginin bir anlami olmadigini anlatmaya calisiyorum.
Bence sen yazdıklarımı okumadan sürekli kendini tekrarlıyorsun. Smoker dumanını Doflamingo'nun uyanışı gibi her taraftan dumandan oklar oluştursa ve bunların ucuna Haki ekleyip delici saldırılar yapsa bu etkili olmaz mı. Kaldı ki bu adam Vergo ile dövüşürken Law'ın kalbini dumanı ile çalıyor ve Law'ın eline o kalbi teslim edebiliyor. Bunu yapacağına dumanı etrafa yayıp mızrak şeklinde saldırılar yapabilir, aynı Doflamingo gibi. Sen ise yumruğunu sertleştirsin yeter diyip duruyorsun. Mesela G3 örneğini verdim, dumandan oluşturacağı devasa bir yumruğa Haki eklediği vakit G3 gibi bir saldırı yapmaması için bir sebep yok.

Son düzenleme:
Bence sen yazdıklarımı okumadan sürekli kendini tekrarlıyorsun. Smoker dumanını Doflamingo'nun uyanışı gibi her taraftan dumandan oklar oluştursa ve bunların ucuna Haki ekleyip delici saldırılar yapsa bu etkili olmaz mı. Kaldı ki bu adam Vergo ile dövüşürken Law'ın kalbini dumanı ile çalıyor ve Law'ın eline o kalbi teslim edebiliyor. Bunu yapacağını dumanı etrafa yapıp mızrak şeklinde saldırılar yapabilir, aynı Doflamingo gibi. Sen ise yumruğunu sertleştirsin yeter diyip duruyorsun. Mesela G3 örneğini verdim, dumandan oluşturacağı devasa bir yumruğa Haki eklediği vakit G3 gibi bir saldırı yapmaması için bir sebep yok.
Ok.

Ya logiacı hakiciler genel tartışmaya lütfen şurda brook reisin efsanevi hareketlerini gölgeliyorsunuz. Görende bölüm smoker bölümü sancak

Paramecia zoan haki ekliyorsa ben şahsen direk düz mantık bakıyorum bu olaya logiada ekler.

Lakin bu Katakuri olayı bariz, ortada hakili bir ayak yok. Direk meyve darbesiyle kan alınmış bir Luffy var. 2y aradan sonra mochi mochi gibi pirinç tatlısı olan bir meyvenin, lastik meyvesi olduğu halde Luffy'den kan almasına tatmin olacaksınız, bir şey demiyorum. Üstelik şu meyvenin;
koka olmadan bu rengi alması da tuhaf gibi.

Haklısın daha neler neler göreceğiz seride yanlız renkli bir seri okumuyoruz. Ya pantolonundan ötürü o renkteyse yada resimde attıgın gibi başka koyu renklerse. Ya da işte sallıyorum smoker gibi logia formuyla tekmeyi uzattı ayagıyla azına bitane çaktı lufyy'nin sonra logia formuyla mıhladıysa? Bunlar ihtimalden sayılır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık