Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy G4 kullandığı vakit aynısını yapabiliyor, lastik özelliğini kaybetmiyor. Üst seviye kullanıcılar bunu yapabilir.

Bu olay sadece luffyde görüldü. O herşeyi bilen dof bile böyle birşey gördüğünde hayret ediyor. Bu nasıl mümkün olur diyor. Buna istinaden dedim

Onceki yorumumda da gordugun gibi ben de logiaya haki eklenebildiginu dusunenlerdenim.

Senin mantigindaki hata su, Kizaru'nun pariltisi lazer yaratabilirken Smoker'in dumani zarar verme acisindan mumkun olan en zayif maddelerden biri. Soyle soylesem daha aciklayici olur sanirim, Smoker pamuga haki basip saldirsa bile dumandan daha zarar verici olur.
Kizaru lazerlerine haki ekleyebilseydi,Marco bir ölüydü.

Katakuri'nin meyvesi aşırı sağlam düşündüğünde gerçekten. Meyvesinin verdiği esneklikten bir paramecia olan Luffy'nin lastiği gibi uzuvlarını uzatabiliyor. Darbe vurduğunda yapışkanlığı ve yoğunluğu nedeniyle bataklık gibi kişiyi hapsedebiliyor. Logia olduğundan dolayı da haki olmadan yapılacak saldırı, işe yaramayacak normalde. Meyvesini hakiyle kaplayabildiğini de göz önünde bulundurduğumda Oda'nın neden böyle sıcak su gibi dandik bir handikap verdiğini biraz anlayabiliyorum.

Bu olay sadece luffyde görüldü. O herşeyi bilen dof bile böyle birşey gördüğünde hayret ediyor. Bu nasıl mümkün olur diyor. Buna istinaden dedim
Doffy neden herşeyi bilsin ki, sonuçta bu adam Amiral ve Yonko seviyesinde birisi değil. Ayrıca Luffy'den öyle üst düzey bir teknik beklemediği için şaşırmış olabilir, sonuçta bu adam Law'ı elinde Gamma Knife ile görünce de şaşırıyor, Doffy ilk defa şaşırmıyor.

Senin mantigindaki hata su, Kizaru'nun pariltisi lazer yaratabilirken Smoker'in dumani zarar verme acisindan mumkun olan en zayif maddelerden biri. Soyle soylesem daha aciklayici olur sanirim, Smoker pamuga haki basip saldirsa bile dumandan daha zarar verici olur.
Kendin örneğini vermişsin zaten, Kizaru ışığı yoğunlaştırdığı vakit lazer kullanabiliyor. Smoker'da dumanı yoğunlaştırdığı vakit istediği gibi saldırı yapabilir. Katakuri'nin malzemesi çok mu sert ? jelibon ile adam öldürüyor, lastik Luffy'ye kan kusturacak kadar sert vuruyor. Jinbe su kullanıyor, su çok mu sert, su ile savaş gemisini batıracak kuvvette çeliği parçalayacak kuvvette saldırılar yapıyor. Cracker, krakere Haki ekleyip Luffy'nin G3 yumruğunu geri püskürtüyor, bildiğin kraker bu. Dumana eklenememesi için de hiç bir sebep yok.

Mesela Big Mom, Zeus'u kullanıyor, bildiğin buluta ruh eklemiş bu kadın. Sen buluta ruh ekleyebiliyorsun ama Haki ekleyemiyormusun. İlerde detaylı görebiliriz, Big Mom'ın da Zeus ve Prometheus'a Haki yükleyebileceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık