Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence normal. Kendi ailesi, annesi bile 3.gözünden dolayı saçıyla o kısmı kapattırıyorlarsa bu bir trajedidir. Küçüklüğünden beri böyle davranıldığını düşünün.:S

İyi de ne işimize yarayacak ki bu Pudding? Bence gelmesi için bir sebep yok. Teach reis gelip götürür bu 3 gözlüyü.

@Akainu Sakazuki
Ahhaha :D İşte canımı sıkan da bu. Duygulanması mesele değil aslında. Sıkıntı sırf bir cümleden dolayı ailesine ihanet edecek seviyeye gelecek olması.
Üçüncüz göz önemli :D Pone mi okuyabiliyordu tam hatirlayamadim. Normal biri olarak da çizebilirdi bir boşluğu dolduracak ki yetenek vermiş. Ölme ihtimali de sıfıra yakın yani.

Benim takıldığım yer katakuri geleceği gördüğü için pudding 3.gözü göstermeden hamle yaptığı için pudding hiç ağlamamışmı oldu yoksa gözü gösterdikten sonramı katakuri harekete geçti tam anlamadım o kısmı eğer 2.si olduysa pudding hiç ağlamamış oldu önemli bir detay

sanji 1 v 1 de savaşıp saldırıdan sıyrılmıyor.hiç beklenmedik bir zamanda beklenmeyen birinin saldırısından sıyrılıyor.ki bu adamın ne olduğu ortada.hatırlarsanız bege bile ne olduğunu anlamamıştı.

Bence normal. Kendi ailesi, annesi bile 3.gözünden dolayı saçıyla o kısmı kapattırıyorlarsa bu bir trajedidir. Küçüklüğünden beri böyle davranıldığını düşünün.:S
Biz bunun normalliğini tartışmıyoruz ki Alpacan. Sürekli aynı şeyin pişirilip karşımıza konulmasını tartışıyoruz.

Üçüncüz göz önemli :D Pone mi okuyabiliyordu tam hatirlayamadim. Normal biri olarak da çizebilirdi bir boşluğu dolduracak ki yetenek vermiş. Ölme ihtimali de sıfıra yakın yani.
Yok bence de ölmez, hatta önemli bir rolü de olacaktır fakat bizim tayfada bu işi yapabilen bir Robin var. O olmasa her şeyi duyan Luffy üzerinden yaptırır mangaka. Pudding gelirse vasıfsız kalır. :/ Dedigim gibi bir başkasının işine yarayacak bu kız. (Zehahaha :cool:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık