Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana daha çok balon havası veriyor. Şişirme biraz. Fasulye atarak dövüşen birisi bana karizmatik gelmiyor açıkcası.
Ha gücü üzerine konuşacaksak hiçte balon olduğunu düşünmüyorum.
K.Hakisinin benzerine 860 bölümde rastlanmadı.
Birkaç saniye sonrasını görmesine rağmen vakit kaybetmeden analiz edebiliyor.
Gayet rahat bir tavırla hedefini on ikiden vuruyor.

Buraya kadar sadece bir sayfa üzerinden gördüklerimiz. Daha adamın hiçbir şeyini de görmedik. Diğer konulara Oda karaktere değinirken bakacağız.
Senin karizma anlayışın belli zaten. :oleyo:

Az çok biliyorsun :D Jack gibi karakterler bana daha karizmatik geliyor. Bir de Aisa, Enel, Fuji K.hakilerini gördükten sonra bana bu adamın ki extra gelmedi. Bu 3 saydığım karakter daha dehşet işler yapıyordu Hakiyle. Sence?
Bu adam benzersiz bir kısmını gördü. Belki örneğini Luffy ve Mihawk muhabbetinde gördük.

Aisa biraz imtiyazlı bir arkadaş. Bir şey demek istemem.
Enel, meyve ile birleştirerek yapıyor. Kendisi de mantrasının iyi olmadığını söylemişti sanırım.
Fujitora muazzam zaten. Hangisinin K. Haki kullanma tarzları farklı belki ama Fujitora'nın K. Hakisi daha üstün bence.
Katakulli ise Bege'nin de bize aktardığı üzere uzun bir süre boyunca K. Haki üzerine kendini eğitmiş. Yani yabana atılacak bir arkadaş değil. Zaten BM'nin en güçlü adamı. Daha ne olsun? Bir de bu saydığın karakterlerin neler yapabildiğini az çok gördük. Bu kullanım biraz farklı. Bir de iş üstünde ne kadar başarılı bir şekilde kullandığını görelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık