Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ShiShi senin mesajı görünce aklıma geldide al sana BAA yıkılması için sebep jinbe Luffy yardım ediyor kalan tayfasi adadan gidiyor. Mom eğer inmezse burada. Gider o adayı alevlere boğar. Sharley bunu mu görmüş dersin.

@Nekomamushi Bence gözlem hakisi mevzuysa tayfanın keskin nişancısı olaraktan Usopp bu konuda marifetlerini döktürmeli, Sanji değil. Ki Dressrosa'da az buz sinyali verdi bence. Lakin belli olmaz bu işler, bakalım artık.

Yalnız Smoothie'de çok sağlam. Zürafa, bakire kadın, lav? dan içecek ikram ediyor ulan. Müthiş ya.

Bege 5sn için Katakuri'nin ve Smoothie'nin dikkatini çekmesi için Luffy'i ortaya atıyor.

Katakuri ise o 5 sn öncesini görebiliyor.
Bege'e farkında bunun.

Luffy işleri yine karıştıracak.(iyi anlamda)

Smoothie'i Jinbei , Katakuri'i Luffy tutsa füzeleri fişekler Bege.

Sanki Luffy istemeden birşeyleri doğru yapacak gibi hissediyorum

Croco'yu görünce çok mutlu oldum ya. Sonunda gördüm sonunda!
Şaka maka Jinbei tayfada artık ona da çok sevindim :D
Katakuri beklentilerimin çok üstünde çıktı o da çok iyi oldu :D

Kısacası bu bölüm beni tam anlamıyla tatmin etti :D

@Nekomamushi Bence gözlem hakisi mevzuysa tayfanın keskin nişancısı olaraktan Usopp bu konuda marifetlerini döktürmeli, Sanji değil. Ki Dressrosa'da az buz sinyali verdi bence. Lakin belli olmaz bu işler, bakalım artık.

Yalnız Smoothie'de çok sağlam. Zürafa, bakire kadın, lav? dan içecek ikram ediyor ulan. Müthiş ya.
Usopp bencede tayfada gözlem haki açısından diğerlerine fark atması gereken birisi ki bencede atacak.
Nerde gördüğümü pek hatırlamıyorumda Zoronun silahlanma hakisi , Sanjinin gözlem hakisi iyi diye bir analiz/teori okumuştum oradan aklımda kalmış.

Bu arada bu nicke bu avatar gitmedi ama yapacak bir şey yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık