Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben biraz daha bildiğimiz büyük isimlerden de bekliyordum çay partisinde ama hep yeni karakterler gelmiş. Ayrıca sanki büyütüldüğü kadar beni tatmin etmedi bu parti işi.

Katakuri'ye ise bir şey demeye gerek yok :) Pek nadir böyle kusursuz tipte karakter oluşturuyor Oda, kıymetini bilelim.

Artık Luffy'nin partiye yapacağı girişi merakla bekliyorum :)

@Mike

Ee yenmedikten sonra ne anlamı var ? Sanji'nin yılı Katakuri'yi tuttu diye mi geçecek ? Luffy ve Zoro da amiral tutar ama bu birinin "yılı" için tatmin edici bir durum olmaz. Gitsin 500-600 milyonluk birini yensin daha iyi.
Bin kere açıkladık Sanji'nin yılı muhabbetini be Densetsu. :(
Yapılan açıklamada Sanji'nin geçmişine inileceği söylenmişti. Fanların beklentisi farklı olsa da Sanji'nin yılından kast edilen buydu. Bu bir çıkarım değil. Baya söylenen şey buydu.

Yapılan açıklamada Sanji'nin geçmişine inileceği söylenmişti. Fanların beklentisi farklı olsa da Sanji'nin yılından kast edilen buydu. Bu bir çıkarım değil. Baya söylenen şey buydu.
İyi güzel hoş diyorsun da seneye de Zoro'nun senesi olacak. Sence mangaka Zoro'nun amca oğlunu, anasını-babasını açıkladım deyip bırakacak mı Zoro'yu ? Yoksa hayvan gibi power up mı verecek ? Üstelik burada tezat bir durum var. Madem Sanji'nin geçmişini ve aile bağlarını açıklamak "Sanji'nin yılı" için yeterli bir durum o zaman neden bu çocuğun "gen" olayı gündeme getirildi sayın @amaneden ?

Ben de demin sildim mesajımı. Sanki power up alınca illa birini yenmek gerekiyor diye bir kural var. Amaç suikast zaten ben Sanji itibarını geri kazansın -hem okuyucu hem de Vinsmoke ailesi için- diye yazmıştım. Oraya onları kurtarmaya gelmiş zaten birini dövme amacı yok adamın.

Bu arada Bege tecillemiş kesin olarak Momun en güçlü adamı Katakuri.
Tekrar baktım sayıya,Smothie cidden çok güzel. Bonneyden sonra 2. sıraya yükseldi gözümde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık