Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro yok o yuzden kesin yenilecekler cunku zoro olsaydi ve yenilselerdi zoro sozunde duramamis olcakti o yuzden bilerek zoroyu geride birakti oda. Luffyle de istedigi gibi oynar suan :D

@Sakata Gintoki
Ben anlayamıyorum ama. Tek arclık, önemsiz erkek karakterlerin tipleri aynı olmuyor nedense.
Fazlalığı göze çarpıyor la. Yoksa kızlar da tek tip değil. BigMom, Reiju, Amande, Smoothie, Brulee, Chiffon falan hep farklı tipler.
Ama kastettiğin Odanın algısında güzel karakterse evet az var. Hancock, Robin, Nami ve belki Sharley vs gibi bir kaç tane daha sayılabilir.

Fazlalığı göze çarpıyor la. Yoksa kızlar da tek tip değil. BigMom, Reiju, Amande, Smoothie, Brulee, Chiffon falan hep farklı tipler.
Ama kastettiğin Odanın algısında güzel karakterse evet az var. Hancock, Robin, Nami ve belki Sharley vs gibi bir kaç tane daha sayılabilir.
Laf salatası yapma arkadaşım! Anladın işte ne demek istediğimi. :artiz:

Bence NW de çıkan tüm karakterler çok orjinaldi Oda prensesleri hep aynı çiziyordu karakterleride aynı oluyordu bu arc ta Pudding'in olayı efsaneydi şahsen ters köşe oldum.
O zehirli silahlarla biri vurulacak orası kesin planda tutmaz zaten Oda bize boşuna göstermemiştir Reiju nun yeteneğini mutlaka Reiju'luk bir iş olacak.
Daha Germa nın tavrı ne olacak onu da bilmiyoruz bakalım.
Carmel kim çıkar kestiremiyorum büyük olasılıkla yeni bir karakter olacak Bonney olmasını istemiyorum açıkçası. Hapishane de ki mahkumlarda serbest kalacaklar bence davetlilerde BM nin zayıfladığını görünce ona ihanet edebilir şöyle bir meydan muharebesi izlesek BM nin adaları işgal ediliyorken vs süper olur :D insin şu bm artık.

Ha bu arada mangaka bu olayların sonunu iyi bağlayabilirse bu arc favori arclarımdan birisi olacak. Her şeyiyle çok hoş bence. En güzel yanı da olayların tahmin edilemez oluşu. Sırf bu merak unsuru bile arcı tek başına sırtlamaya yetiyor.

Bege'nin Cesar'ı kaçırmak için neden bu kadar ısrarcı olduğu da anlaşılmış oldu. Adam planı onun üzerine kurmuş.

arkadaşlar kaido'ya karşı tayfayı büyütmeyin. evet uplanmalır lazım ama bb ne dedi " sadece yumruklarınla kazanamazsın". o yuzden luffy ve kaido tek tek vs de yenilecek sanmak bana saçma geliyor. zaten luffynin olayı o, ek tayfa bulmak.

Güzel renklendirmiş.
Şahane.
Yapar mı yapar. Güneş, bulut, çaydanlık oluyorsa ayna da olabilir. Zaten o dünya yansıma gibi daha çok. Yani sınırı yine gerçek bir aynaya varıyor. BigMomın orada kalmasından daha makul olur.
Ruhları alıyor da cansız varlıklara verebiliyor da, bu karı kim bilir ne cengaver karakterlerden almıştır ruhları, aynı moria nın gölgeleri gibi pörtlemesin sonra Koca Karı?
Zoro yok o yuzden kesin yenilecekler cunku zoro olsaydi ve yenilselerdi zoro sozunde duramamis olcakti o yuzden bilerek zoroyu geride birakti oda. Luffyle de istedigi gibi oynar suan :D
Güzel yaklaşım.
Ha bu arada mangaka bu olayların sonunu iyi bağlayabilirse bu arc favori arclarımdan birisi olacak. Her şeyiyle çok hoş bence. En güzel yanı da olayların tahmin edilemez oluşu. Sırf bu merak unsuru bile arcı tek başına sırtlamaya yetiyor.
Hiç sorma güncel olduğum ilk ark bu acaba güncel takip ettiğim için mi belirsiz diyorum bende?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık