Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM'nin tam gücünü görmedik daha. 5 saniyelik bir açığı var o kadar. Hakisini bile görmedik vücudu zayıflasa da hakiyle kaplarsa ne olacak tam roketi yerken? Gözlem hakisi de var? Bu yaşa kadar meyve gücü varsa büyük ihtimal meyve uyanışı da vardır.

Pamuk nine :) Bazı panellerde o kadar tatlı ki lan kadın.. Sadece ben mi tatlı buluyorum acaba ?

Oda bu tatlılığa öyle bir ters köşe yaptıracak ki yalnız... Civciv gibi ezecek bu karı herkesi :)

Bölümü yeni okudum ve gördüğüm kadarıyla plan işler ama BM ölmez.Bizimkilerin kaçması için fırsat doğar. Planı başarıyla uygulasalar bile BM bayılır bizimkilerde öldü zannedip oradan kaçarlar. Arc sonuna kadarda BM hayatını anlatır oda sonundada uyandırır böylece biter tek çözemediğim nokta luffynin meyve uyanışı ve sanjinin power up alışı kime karşı olacak ? Belkide 2 si katakuriye dalarlar ve orada güçleri açığa çıkar yanı operasyon bittiğinde bage ve ekibi kaçma fırsatı varken luffylerde biri aynayı kırar ve orada savaşmaları gerekir BM saf dışı kalacağı için orada büyük savaş olur saten oradan kurtulmasi bile yeterince zafer sayılır.Orduya karşı ittifak güzel bir savaş götürür bagede gelir ...BM inmez şuan yeterli güce sahip değil luffy burdaki uyanış ve g5 ile (açtığında) kaidoyu anca yener uçmayalım bence

Şöylede bir şey varmış. Puddingin kafaesinin adı Caramel. Mother Caramel ile bağlantısı çıkabilir deniyor bu yüzden.

Kafeyi yeni inşa etmiş Puding bölüme baktım da. Bu arada Pedro en başından beri şüphe etmiş Pudding'ten. Adam sağlam korsan ya. Tekrar saygı duydum.

Bence koskoca yonko 20 yasindaki kiz tarafindan kukla gibi oynatilmiyordur. Bu arc sonu tam olarak ne olur tabi bilinmez ama sonucta bir sekilde Luffy BM'nin elinden klas bir sekilde kacip, BM'nin az da olsa saygisini kazanir diye dusunuyorum.

Bence koskoca yonko 20 yasindaki kiz tarafindan kukla gibi oynatilmiyordur. Bu arc sonu tam olarak ne olur tabi bilinmez ama sonucta bir sekilde Luffy BM'nin elinden klas bir sekilde kacip, BM'nin az da olsa saygisini kazanir diye dusunuyorum.
Bonney+Pudding 20 yaş yalan olur. Kombolara yenisi eklendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık