Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söylendimi bilmiyorum ama bence bu tablo BM'ın kendi tablosu yıllar önceki tablosu BM hiç bir şekilde hasar almıyor yaralanmıyor bunun sebebide kendi ruhunu kendi tablosuna bağlaması tablo hasar alırsa ancak o şekilde BM zarar görüyor.Odada bu fikri bence Muhteşem kahramanlar filminde bir karakter vardı kendisi değilde tablosu yaşlanan ordan esinlenmiş gibi geliyor bana.Bu sadece bir tahmin bakalım ama bana öyle geliyorki çıkıcak gibi çünkü tabloya dokununca dahi kanamaya başlamış BM kimbilir kaçyaşında kaçyıllık tablo BM nasıl bu kadar çok çocuğu var vs bunların hepside sonuca bağlanmış olur bu şekilde BM o tabloyu belki 200-300 sene önce yaptırmıştır.Tablo yok edilirse ancak o şekilde ölüyodur vs.Hadi bakalım görücez :D

Söylendimi bilmiyorum ama bence bu tablo BM'ın kendi tablosu yıllar önceki tablosu BM hiç bir şekilde hasar almıyor yaralanmıyor bunun sebebide kendi ruhunu kendi tablosuna bağlaması tablo hasar alırsa ancak o şekilde BM zarar görüyor.Odada bu fikri bence Muhteşem kahramanlar filminde bir karakter vardı kendisi değilde tablosu yaşlanan ordan esinlenmiş gibi geliyor bana.Bu sadece bir tahmin bakalım ama bana öyle geliyorki çıkıcak gibi çünkü tabloya dokununca dahi kanamaya başlamış BM kimbilir kaçyaşında kaçyıllık tablo BM nasıl bu kadar çok çocuğu var vs bunların hepside sonuca bağlanmış olur bu şekilde BM o tabloyu belki 200-300 sene önce yaptırmıştır.Tablo yok edilirse ancak o şekilde ölüyodur vs.Hadi bakalım görücez :D
Fena değil, bu tarz bir şey çıkabilir ama bu sefer de şöyle şey çıkıyor ortaya. Madem bu tablo bu kadar kıymetli, peki neden o zaman özel bir yerde saklayıp güvende olmasını sağlamıyor? Benim güvenliğim tabloya bağlı olsaydı yerin 7 kat altına gömerdim. :/

Ee uzun zaman önce kaçıp giden kız olayı ne olacak?

Fena değil, bu tarz bir şey çıkabilir ama bu sefer de şöyle şey çıkıyor ortaya. Madem bu tablo bu kadar kıymetli, peki neden o zaman özel bir yerde saklayıp güvende olmasını sağlamıyor? Benim güvenliğim tabloya bağlı olsaydı yerin 7 kat altına gömerdim. :/
Oda ciddi bi serinin mangakası böyle trollük yapmazkahsgjshdjdjd :D
Yapar, yapar da yonkouda yapmaz o trollüğü. Eğer şapka, bulut ve çakma mera mera gibi BM'nin bilinçli ruhunu içerse zaten kimse yanlışlıkla dokunamaz. Dokunsa da gördüğümüz kadarıyla BM bundan etkilenmez. Tek mantıklı seçenek Voldemord-Harry bağı gibi bi bağ. BigMomın bi şekilde istemeden bağlantısı oluşmuş olabilir. Sugarın Kyros ile sözleşme yapmayı unutması gibi bi şey atlanmış ve bu durum ortaya çıkmıştır belki. Ama Oda "tutamadım kendimi trollemek istedim" deyip sadece aşırı duygusallığa da bağlarsa "Komik mi şimdi bu?" demekten başka elimizden bi şey gelmez. ;(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık