Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sözünü tutar(!). Sen ünlem seviyorsun diye koydum. :)

Başka değil. Kadın güvenip güvenliği emanet etmiş bu ise suikast peşinde. BigMoma bunu yapmaya kalkan anlaşma işine gelmezse Ceasar'ı köle yapar.
Zaten hayvanların kafasını zevk için kesip izleyen adama güvenilmez. Yüksek ihtimalle ihanetle gizlenmiş bi ip neyin olacaktır Begenin cambaz aklında. Başaramazsa bizimkileri yem edip kaçmaya ya da suçu üzerlerine yıkmaya kalksa şaşırmam. BigMom zaten şuursuz olacak diğerlerinin çoğu da baygın.
İşte ben de koysaymışım keşke ünlemi :(

Planı beğenmedim. Seviyesizlik, acizlik akıyor her tarafından. Oda bizim tayfayı böyle rezil bir plana nasıl niye dahil etti ortada bence. Luffy Linlin'i kurtarıp kahraman olacak. Bege'yi arkadan vuracak. Üzgünüm Pez.

Linlin bildiğin saf, şeker bir kadın. Brook'u bile ayırt edemiyor. Çocuk gibi tek derdi pasta. Eğer bu şekil arkadan vurup indirirlerse oradaki herkese yazıklar olsun :/ Çıkın mertçe dövüşün ama cesaret yok tabii. Kadın kapı gibi, korkuyorlar. Hepsi ihanet içinde, yazık yazık, anca sinsilik :/

Puding ne de güzel olmuş. Sanji kaçırmasa iyi eder. Birde ada halkları ne kadar mutlu, ne kadar şen. Linlin iktidarında refah içinde yaşıyorlar, sürekli gösteriliyor mutlulukları. Bu kadın Dof gibi tam zarar değil, ülkesine faydası var.

Ayrıca bende sallayayım alakasızca, resimdeki kişi Portgas D. Rouge !

Bu kadın çok şeker ve gücünden dolayı bazı şeyleri umursanıyor oldukça saf.
Olurda resim D.G. Portresi gibi olursa bu çok uzun zamandır yaşadığı anlamına gelir, bedeninin sertliği ise yaşam enerjisinden kaynaklı olabilir. Bellide içinde 1000 yıllık ruh var.
Nasıl uzak doğuda mızrakla nefes borusuna bastırıyorlar ama delinmiyor Koca Ana bunun gibi olabilir. Tam maksatlı olmasada buba benzer birşey.

Ayrıca diyelim resime zarar verdiler, bu şirin kadın ağladı ve zayıf nokta oluştu. Plan işe yaradı ve vurdular.
Peki Nasıl Enel ölüm döşeğinde meyvesi ona kalp masajı yaptıysa,
Bu tatlı şirin kadının meyveside ölüm anında etraftan başkalarının yaşamını çalar ve dirilir.
Yani yaşamaya devam

Bu Caramel Ana çok merak uyandırıcı biri. Acaba kapakların birinde yaşlı bir kadın vardı. Şu çamur adamın hikayesinde idi bahsettiğim kadın. O ihtimali var mıdır? Big Mom'dan yaşlı olabilecek gördüğümüz bir o bir de Kureha aklıma geliyor...

Big Mom o çıkardığı sesin ayrı bir etkisi varmış. Ben direk olarak o sahneyi h.haki olarak yorumlamıştım. Ama işin içinde başka şeyler de var gibi duruyor. Acaba bir yanlışlık var mı bu işin içinde?

Ve de direk kendi kendine kanamaya başlaması ne anlama geliyor? Hani çığlık attı h.haki saldı anladıkta neden kanıyor? Şu an için bunlar soru işareti olarak duruyor.

Luffy'nin havalı girişi şu an en çok merak ettiğim şey.

bu kaçış planı tutamaz. Bm inse bile kaçamazlar çünkü o kulakları sağır eden çığlık aynaları tuzla buz eder. Sonra aksiyon başlasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık