Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido kısmını yine atlamışsın tebrikler :) o varsayım olmadığı için savunulacak bir tarafı da yok değil mi :)

Burda sanki herkes varsayımla konuşmuyormuş gibi davranman da süper :) Yani Luffy'nin herkese karşı şansı olması varsayımdan öte bir hal aldı da haberimiz mi yok :) Ayrıca orda Luffy'i fanlarının Zoro'ya bile Luffy karşısında şans vermediğini söylemişim. Cracker Mom'dan sonra en güçlü olsa yine bir şey değişmez.

Cracker'in içinde bulunduğu zırhı da ilk vuruşta kıramıyor zaten.

Her dediğine cevap veriyorum bak hocam. Seçerek cevap verme lütfen yazdıklarıma. Diyecek bir şeyin yoksa en azından o konuda hak veriyorum diyebilirsin.
Kaido kısmını daha önce cevapladım, bir daha neden cevap vereyim yahu? Akainu'ya cevap vermiştim "Her şeyin sesini duymadan bir şeyler çıkaracağına inanıyorum" diye. Benim tahminim bu yönde, daha ne diyeyim?
Kırmıyor deyip sayfa linki atmışsın da, havada uçuşan şeyler ne peki? O nasıl kırılmama yahu.

Kaido kısmını daha önce cevapladım, bir daha neden cevap vereyim yahu? Akainu'ya cevap vermiştim "Her şeyin sesini duymadan bir şeyler çıkaracağına inanıyorum" diye. Benim tahminim bu yönde, daha ne diyeyim?
Kırmıyor deyip sayfa linki atmışsın da, havada uçuşan şeyler ne peki? O nasıl kırılmama yahu.
Tamam hocam beklentin oysa yapacak bir şey yok. Bana göre "şu an" şansı olması aşırı bir durum. Kaido'yla olan savaşı esnasında ben o hale geleceğini bekliyorum. Son olarak o sayfada kırılan kalkanı devamında kalkıyor bir daha çarpışıyorlar ondan sonra zırh kırılıyor. Konudan çok saptık.

O 5 aile konusu ilgi çekici gerçekten. Direk kurgusal karakterlere mi gönderme yapıcak yoksa İtalya'da ki ünlü 5 aileyi mi işleyecek merakla bekliyorum.

Kurgusal karakterler vesaire:fool:

O 5 aile konusu ilgi çekici gerçekten. Direk kurgusal karakterlere mi gönderme yapıcak yoksa İtalya'da ki ünlü 5 aileyi mi işleyecek merakla bekliyorum.

Kurgusal karakterler vesaire:fool:

5 aile diye bir şey kalmamış ama. Başları ölmüş ve gerisi Bege'ye saldırıp geri kaçmışlar.

Bege de West Blue nun Germa sı gibi
North Blue da 4 büyük krallık var Germa da bunları yenerek en büyük oluyor aynı şekilde West Blue da 5 büyük aile tarafından yönetiliyor tüm ailelerin babalarını Bege öldürmüş.
Buralar hakkında yeni bilgiler öğrenmek hoşuma gidiyor açıkçası East Blue yu da az çok biliyoruz fazla korsanın olmadığı olanların güçsüz olduğu ya da denizcilerle anlaşmalı olduğu genelde Gao Krallığı ve Denizcilerin baskın olduğu bir yer büyük şehirlerden çok küçük köyler var.O yüzden en güçsüz deniz olarak anılıyor.
South Blue ile ilgili az şey biliyoruz Kidd in Bonney in çıktığı deniz Karete adası diye bir yer varmış burda dövüş konusunda uzmanlaşmış bir adaymış bakalım burasıda anlatılsa güzel olur :)

Bege neyine güveniyor çok merak ediyorum. Luffy'ler ortalıkta yokken bile bu planı yapıyormuş Jinbei'in söylediklerine göre. Luffy'lere de ihanet edecek gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık