Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Begenin yanındakiler kimse artık bir sonraki sayıda Luffy ve Sanji ile karşılacaklar yüksek ihtimal.
Sonrada malum teklifi yapıp düğünü basacaklar.
Yalnız Sanji ile kardeşleri arasında Nami için büyük bir dövüş görebiliriz. Sanji şunlara ne kadar güçlü olduğunu göstersin başka bir şey istemiyorum.

Luffynin boyu 172. Karasakalin 3.44. Bege Luffyden kısa. Onlardan biri bege ise teach orda olamaz. Ortadakinin bege olması durumunda bir ihtimal. Tabi bu ihtimalde teachin baya arkada olması gerekiyor.
Gelgelelim oda hiç bir ipucu vermeden karalamis olabilir :D Sadece ortadakinin omzunu keskin bi kenar olarak çizmiş. Cekete benzettim. Begedir bence.

Ortadakinin Teach olma ihtimali varda sağdakinin Shiryu olma ihtimali dediğin gibi düşük.
Ama sağdaki eleman biraz sola doğru dönük ve önde yürüyor gibi belki dediğin gibi açı farkıdır.
Evet teach olabilir ama teach olsa tahminimce en güçlü olarak görülen Shillew i yanında götürürdü diye düşünüyorum. Öte yandan acaba diyorum kanat sebebiyle urouge olduğu fark edilmesin diye kanatları bilerek çizmemiş de olabilir mi

Bir de Sanji'nin habersiz gidişinin eleştirilme durumu var. Bana kalırsa Zoro nun sözleri bu ihtimali sıfırladı. Çünkü Zoro iki yonkou ile uğraşamayız diyor. Sanji bunu bilirken luffy ye nasıl desin beraber gidip bozalım şu işi diye.
1) Sanji luffy nin aşağı yukarı gücünü biliyor. 2) bir yonkou oluşumunun da ne kadar büyük olabileceğini bilebilecek kadar kafası çalışıyor.
3) tut ki luffy tamam dedi ee ne yapacaksın Zoro'nun tamamen mantık içeren sözlerini dolayısıyla kendisini mi ezeceksin?

Sanji bütün bunları biliyor. Karakteri de değişmiş değil. Zoro nun nasıl bir adam olduğunu bildiği gibi Zoro da sanji nin nasıl bir adam olduğunu biliyor. Sanji tayfanın başı belaya girmesin diye kendini feda ediyor. Zoro da bırakın gitsin diyerek sıkıntısını içeride yaşıyor. Çünkü aksi halde tayfanın tamamı tehlikeye girecek. Bir yere kalabalık gidersen niyetinin farklı olduğu düşünülür. Sanji son çare luffy yi tekmeliyor ama luffy yine durmuyor. Luffy'nin gelişi ve kararlılığı Sanji'nin kararlılığın tükenmesine sebep olurken yaşadığı duygu karmaşası ile hata üstüne hata yapıyor. Yoksa luffy gelmeseydi Sanji tüm ailesi ile birlikte ölecekti. Ölecekti ve Sanji bunu bilerek gitti. Kaçma imkanının olup olmaması değil mesele. Zira kaçsa sevdiği başkaları öldürülecek. Sanji için çıkar yol yoktu o da bunu fark edince daha fazla kayıp verilmesin diye kendi gitti. Olayları sırasına göre takip etmek gerekiyor. Bir olay başka birini tetikliyor ve yapmayacağın bir şeyi yapıyorsun. Herkes yapar bunu. O yüzden durup durup bu hafta adam haftaya değil demek doğru değil. Oda'nın da kızılacak taraftarı mevcut elbette. Her şey inanılmaz derecede tayfanın istediği şekilde gidiyor. Resmen handikap yok gibi duruyor. Sadece şuna inanmak istiyorum. Bütün her şeyiniz rast gitse de bir yonkou nun ağırlığını tahmin edemezsiniz. Umarım Mom bütün bu hayal kırıklığını giderecek seviyede bir güç gösterisi yapar. Yani umarım oda nın verdiği mesaj budur. Ayrıca katakuriden bir ihanet beklemiyorum. Bana kalırsa halen daha Mom kimseyi yeterince tehdit olarak görmüyor. Her yerde gözü var ve bu kadının nasıl hiçbir şeyden haberi olmaz. Bana kalırsa biliyor ama olayların nasıl şekilleneceğini merak ediyor. Bu şartlar altında eğer Mom düşerse bu oda nın tam anlamıyla beceriksizliği olur. Mesele iki yonkou nun kısa aralıklarla düşmesi değil çünkü. Luffy nin ya da çağdaşlarının buna yetecek gücü yok. Sırıtan kısım bu. Kademe kademe gidemezsin böyle bir noktada çünkü sen daha amiral seviyesinde dahi değilsin. Önce bi sağ kol yen limitlerini zorla sonra belki yavaş yavaş bir şeyler olur. O yüzden kesinlikle Mom un düşeceğini sanmıyorum. Eğer onlar supernova ise de sanmıyorum. Abartı falan olmadığı bana kalırsa yakında anlaşılacak. Birçok arkadaşın dediği gibi farklı bir gücün Mom un işini bitireceğini düşünüyorum. Bu kişi yeni amiral de olabilir Teach de olabilir belli olmaz. Ama luffy ve saz arkadaşları olamaz. Olamayacağını big mom çıldırdığında göreceğiz. Ha bir de Sanji nin ağlaması falan olmadı. Yakışmadı. Tabii başkasının yanında böyle ağlayabilir miydi o da başka mesele. Luffy nin çizimleri harikaydı. Özellikle o küçük resimler çok güzel vermiş duyguyu.

Teach olsa ilerisi çok sarpa sarar. O kadar güçlü biri Luffy içinde sıkıntı.

Bence kesinlikle Teach değil.

Luffynin yemegi yedigi sahne
Ginin yemek yiyisini ve zoronun yerden alıp yediği tozlu onigiri sahnesini hatırlattı

Bölümü daha yeni okuma fırsatım oldu güzel bir bölüm olmuş. Özellikle 12.sayfa orta panel, 15ve18.sayfa son paneldeki çizimler çok güzel olmuş. Özellikle Luffy'nin yumruğu on numara olmuş. Sanji Robin gibi ağlamasa iyiydi. Vinsmokelar kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığı. Bölümün en büyük hayalkırıklığı da haftaya bölüm olmaması:(

Begenin yanındakiler kimse artık bir sonraki sayıda Luffy ve Sanji ile karşılacaklar yüksek ihtimal.
Sonrada malum teklifi yapıp düğünü basacaklar.
Yalnız Sanji ile kardeşleri arasında Nami için büyük bir dövüş görebiliriz. Sanji şunlara ne kadar güçlü olduğunu göstersin başka bir şey istemiyorum.
Sanji hepsini bir güzel elden geçirse de içimin yağları erise. Hem Sanji'nin arkasından konuşuyorlar bide üstüne Nami chan a sarkıyorlar:of:. Bunlara sağlam bir dayak lazım. İlk başta İchiji akıllıdır, kafası çalışır demiştim yanılmışım galiba. Birde Sanji'ye laf ederdik sapık diye genlerden gelen bir şeymiş(yani hepsinde bir sapıklık olduğundan öyle düşünüyorum) bizim aşçı suçsuz napsın genetik sonuçta:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık