Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro ismi sakat isim. Her zaman bi halt çıkar altından. Merakla bekliyorum yiyeceği haltı.
Brook u yem yapıp kendi çalsa anlarım da adamın ölme ihtimali vardı. Minkler soykırım ihtimaline karşı kendilerine sığınan müttefiklerini bırakmadılar. Çoluk çocuk hepsi de biliyordu orada olduğunu. Pekoms borcunu ödeyebilmek için Sanji'yi yakalayamadık diye yalan atacaktı BigMom'a. Sizin Pedro ile ilgili şüpheleriniz tamamen mantık dışı olsa dahi, Oda'nın da böyle bir şey yapması halinde edebi kişiliğinin son bulacağı kanaatindeyim. Ticari bir kişiliğe dönüşür gözümde...

Korsanlıkla pek alakasını kuramadım, hırsızlık daha doğru olur bence. Tüm tayfa pedro rolü yapmaya başladı birkaç bölüm sonra geri kahramanlığa dönerler meraklanma. :)
Korsanlıgın temellerinden biride hırsızlık degil mi :) Eski hallerine donecegini bende biliyorum ama en azından bir iki örnek gorduk sonunda :)

Bir daha okudum da Oda bu bölümde bizim tayfayı ciddi manada gömmüş. Brook'un kaçtığına falan bakmayın. O sineğin orada olması, Mom'ın bizimkilere de sineğe verdiği tepkinin aynısını vermesi falan... Fena yav.

Bir daha okudum da Oda bu bölümde bizim tayfayı ciddi manada gömmüş. Brook'un kaçtığına falan bakmayın. O sineğin orada olması, Mom'ın bizimkilere de sineğe verdiği tepkinin aynısını vermesi falan... Fena yav.
Odanın tayfayı gömdüğü falan yok O tayfa üyelerinin hepsini Jora tekledi ne bekliyorsunuz anlamadim. :)

Diğer yandan bütün bölüm sinek muhabbeti üzerine kurulu lakin bir Bambina'nın hapşuruğu deģil maalesef. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık