Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sinek sanmış kadın, Wb üstüne ateşle atlayan adama tabii vurur.
Sinekler zaten etrafta geziyor, yani o sinek sanıp el hareketi yapmayı ben de yapıyorum :artiz:
Kadının koynundan adam çıkardılar ama laf gelmesin diye yok sinek sandı yok şöyle yok böyle diyorsunuz :bilmem:

Garp'ta uyurken kabak gibi yarılmış ama tepki vermemişti yani herkesin K haki'de WB kadar üstün olmasına gerek yok.

Bölüm yorumum yok çünkü bölüm yok ortada tek ilgi çekici olay Luffy'nin düştüğü hal, kaç yıl geçti acaba aradan belki zaman atlaması yaşamışızdır :hhh:

Son düzenleme:
Sinekler zaten etrafta geziyor, yani o sinek sanıp el hareketi yapmayı ben de yapıyorum :artiz:
Kadının kuynundan adam çıkardılar ama laf gelmesin diye yok sinek sandı yok şöyle yok böyle diyorsunuz :bilmem:

Garp'ta uyurken kabak gibi yarılmış ama tepki vermemişti yani herkesin K haki'de WB kadar üstün olmasına gerek yok.

Bölüm yorumum yok çünkü bölüm yok ortada tek ilgi çekici olay Luffy'nin düştüğü hal, kaç yıl geçti acaba aradan belki zaman atlaması yaşamışızdır :hhh:
Neden Wb,BM kıyasına girdinki.Ben sadece BM ye birisi öldürmek için saldırsa,tepki verir BM de diyorum.

Ki zaten bizimkilerin işleri yapabilmesi için böyle yaptırıyor Oda.

Neden Wb,BM kıyasına girdinki.Ben sadece BM ye birisi öldürmek için saldırsa. Tepki verir BM de diyorum.
Wb kıyasına cevap olarak attığın mesajı alıntılamışken neden tutup bana WB kıyasına neden giriyorsun diyorsun ?
Bence kıyaslamak için oldukca uygun bi sahne, Brook'a sarılış biçiminden herşeyi çıkarabiliriz.

Bölüm EF-SA-NE spoiler yemeden okudum çok güzel bütün büyüsü de bozulmadı. Çizimler falan zaten müthiş. Tepkiler epic. Çok beğendim lan.

Korsanlık dedigin budur yonko nun koynundan adam kacırdılar. Brookda kitabeyi çaldı. Herhalde serideki nadir korsanlıklardan birini yaptılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık