Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji 1.komutanı, Jinbei de Smoothie yi indirecek. Sonra Luffy de bir güzel momu dövecek. Burdaki herkez de One Piece okuduğunu hatırlayacak. Ama sonraki arc yine aynı muhabbetler dönücek. Aah ah..

BM devirmek için çok ekstrem karakterlerin gelmesi gerek Croco falan yetmez. BM düşmeze oy atan biri olarak fikrimi sadece şu seçeneklerden biri adaya gelirse değiştiririm ;
  • En az 2 amiral ya da Sakazuki
  • Sabo ya da Dragon
  • 1 yonkou ve tayfası
Çok abartı. Big Mom şuan zaten tam Yonkou tayfasına sahip değil. 1 Yonkou ve tayfası ne demek? :/ Bir de adada bir sürü Big Mom düşmanı varken.

Kaido kendi gelse tayfasıyla yine Linlin kesin iner denemez. Kadın koca organizasyon kurmuş, oraya dalan çıkamaz öyle kolay kolay. İnse bile çok zor olur, epey adam gelir herkes ayaklanır. Hele bir kişiden dayak yemesi falan imkansız :(

Yonkou kendi gelse yetmiyor mu? :(
Tayfası olursa garanti olur :D

O zaman bizim çocuk bir zahmet Korsanlar Kralı olmayı unutsun. Ben ne anlarım o zaman Korsanlar Kralından.
Valla luffy bu haliyle yonkou devirip KK olursa asıl o zaman bir şey anlamamış olurum ben bu korsanlar kralından. Luffy yonkou devirecekse bir kaç arc falan daha geçip güçlenmesi gerek bence.

Çok abartı. Big Mom şuan zaten tam Yonkou tayfasına sahip değil. 1 Yonkou ve tayfası ne demek? :/ Bir de adada bir sürü Big Mom düşmanı varken.
Yahu yonkou oraya tek başına gelmez zaten gelecekse tayfasıyla gelir diye dedim ona o kadar takılmayın yani BM devrilecek diye düşünmem için olaya bir yonkounun dahil olması gerek demek o :artiz:

Son bir seçenek olarak Big Mom'ın kendi tayfası veya müttefikleri.
Müttefikleri taraf değiştirebilir ama ben kendi çocukları da olan tayfasından ihanet beklemiyorum.

Kaido kendi gelse tayfasıyla yine Linlin kesin iner denemez. Kadın koca organizasyon kurmuş, oraya dalan çıkamaz öyle kolay kolay. İnse bile çok zor olur, epey adam gelir herkes ayaklanır. Hele bir kişiden dayak yemesi falan imkansız :(
2 Yıl öncesi olsa evet ne olacağı belirsiz derdim de ODA bariz olarak belirtmiş be tayfasına bile gerek yok tek başına inse yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık