Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanji Winsmoke

Zamanında "Tayfadaki tek gerçek korsan Brook" demiştim. Adamın konuşmalarına bakın.

"Sanji geri gelmeyecek ise kendi bileceği iş. Onu geri getirmek isteyen bizim kaptanımız, aralarındaki mesele kendilerini bağlar. Ben buraya kitabeyi çalmaya geldim."

Bizim tayfada böyle konuşacak adam yok. Belki Zoro.
Kaptanını ölüme yakınken uğurlamış, tayfasıyla beraber can vermiş 50 yıl uçsuz bucaksız bir denizde tek başına kalıp aklını kaçırmadan kendine hakim olabilmiş bir adamdan beklenen sözler.

Brook iyi biri ama evlilik yoluyla tayfadan ayrılmayı düşünen biri için diğerleri kadar üzülmeyecek kadar gerçekçi bir adam.

Gerçi yadırgadım biraz bu söylediklerine ama şaşırmadım.

Ölecek ölecek ben de aynı şeyi diyordum. Tespitine katılıyorum.

Ayrıca BM makinesinden neyini kaybederek ayrıldı Jinbei acaba? Görünürde kollar sağlam, bacaklarda öyle gibi.
Pedro gibi ömründen kırpmışlardır. Ölecek ve ölümü de bundan olacak, bizim de Bigmom'dan iyice nefret etmemize motivasyon olacak. Gerçi okuyunca dandik geldi vazgeçtim böyle olmasın :/

Son düzenleme:
Tee geçen hafta dedim Sani bu kaşarı dövmeden bırakmaz diye.
Ama döveceği ilkve son dişide bu kaşar olur at fava bekle.

Şimmdi anlaılıyor kaşaeın planını neden açıkladığı. Acayip meyvesi sayesnde kendinden eminmiş ve anıları değiştirebiliyor.

Ama mevve gücü ayrı 3. gözü ayrı-bağımsız olsa gerek.

Arcın başında tahmin ettiğimiz gibi çıkacak heralde Sanji. Ne kadar acı,çöküntü, stres durumu yaşarsa edineceği güç de bununla doğru orantılı olabilir. Alev alıp adayı ateşlere boğması yakındır.

Jinbei geciktin seni balık.:mad:

Pedro gibi ömründen kırpmışlardır. Ölecek ve ölümü de bundan olacak, bizim de Bigmom'dan iyice nefret etmemize motivasyon olacak. Gerçi okuyunca dandik geldi vazgeçtim böyle olmasın :/
Çark işlediyse ömürden falan gitmiştir herhalde. Görünürde sakat bi durum yok çünkü.

Tam hatırlamıyorum da çark olayını reddedip tayfa da kalmıştı sanırım.
Orayı kaçırmışım ben, hatırlayamadım Jinbei'nin tayfada kalmayı seçtiğini.

Kaptanını ölüme yakınken uğurlamış, tayfasıyla beraber can vermiş 50 yıl uçsuz bucaksız bir denizde tek başına kalıp aklını kaçırmadan kendine hakim olabilmiş bir adamdan beklenen sözler.

Brook iyi biri ama evlilik yoluyla tayfadan ayrılmayı düşünen biri için diğerleri kadar üzülmeyecek kadar gerçekçi bir adam.

Gerçi yadırgadım biraz bu söylediklerine ama şaşırmadım.
Adam adadan Pedro'Ya yardım etmek içn geldi. Sanji'yi kurtarmaya değil. Işini yapıyor yani.

Çark işlediyse ömürden falan gitmiştir herhalde. Görünürde sakat bi durum yok çünkü.

Orayı kaçırmışım ben, hatırlayamadım Jinbei'nin tayfada kalmayı seçtiğini.
Sağ altta diyorlar. Bunun tersi olur tabi Jinbei Luffy'i kurtarıp kendini feda edecek gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık