Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puding de Vinsmoke'lar da Sanji'yi küçümseme gayreti içerisindeler. Bir tehlike sezmediği birinin hafızasını sileceğini düşünmüyorum. Zaten eli kolu bağlı, Zeff'in hayatı ve kendi aşçılık yetenekleri ile tehdit ediliyor. Üstüne bir de Hasır Şapkaların esareti, Mom ile yapılan anlaşma... Sanji'nin Luffy'ye bu kadar çabuk dönebileceğini sanmıyorum. Sanji ve Luffy birbirlerinden haberdar olmadan spontane hareket edecekler gibi geliyor bana. Bir de 3 yıllık bir senaryoyu baştan yazması fazlası ile zaman alır. Puding'in Reiju'yu vurması aynı gün içinde olan bir olay olduğu için "Edit"leyebildi. Düşünsenize son 3 yılınız boş ve Big Mom'un kızıyla evlenme sürecine nasıl geldiğine dair senaryolar kayıp...
Son 3 yıldan bahsetmiyordum. Hızlı yazdıgım icin böyle anlaşıldı herhalde. Puding Sadece luffy ve naminin tehlikede olduguna dair verileri silse yeterli olur. Pudingin hareketlerine bakınca en baştan beri luffyleri yanlış yönlendiriyordu. Yani en baştan işi sıkı tutuyordu. Aynı sekilde en baştan sanjinin zihninde de oynama yapmıs olabilir.

Son 3 yıldan bahsetmiyordum. Hızlı yazdıgım icin böyle anlaşıldı herhalde. Puding Sadece luffy ve naminin tehlikede olduguna dair verileri silse yeterli olur. Pudingin hareketlerine bakınca en baştan beri luffyleri yanlış yönlendiriyordu. Yani en baştan işi sıkı tutuyordu. Aynı sekilde en baştan sanjinin zihninde de oynama yapmıs olabilir.
Haklılık payın var ama Big Mom ile yapılan anlaşmanın zamanı: "yarın evlenelim demesinden önce miydi? Sonra mı?"

Jinbei gibi cesur biri niye vazgeçti ki.
Üstelik karalı bir şekilde dikildi Mom'un karşısına.

Bakalım ne çıkacak altında. Çünkü vazgectiyse hala Mom'un adamı demek oluyor.
Ben de bilmiyorum. Kesin bir iş var. Halk kendi aralarında konuşuyordu. Hahaha korkağa bak diyorlardı Jimbei için. Hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum.

Jinbei gibi cesur biri niye vazgeçti ki.
Üstelik karalı bir şekilde dikildi Mom'un karşısına.

Bakalım ne çıkacak altında. Çünkü vazgectiyse hala Mom'un adamı demek oluyor.
Jinbei umduğunu bulamadı'da ondan geri vites yaptı. Big Mom'un Sanji'ye verdiği sözdeki gibi davranacağını, anlayışlı davranacağını düşündü. Ama baktı kadın deli ben en iyisi dolaylı yoldan Luffy-kun'lara destek çıkayım dedi.
Ve öyle de oldu. Luffy'lere kurtarırken zaten burada kaos hakim vb. diyerek Opera'yı indirdi ve Luffy'leri sizi kurtarayım dedi.

Sanji gibi düşünerek hareket eden birisi Jinbei , cesur fakat aptal değil.
İd'de Luffy BB ile dövüşürken Luffy'i durdurmuş yetişemezlerse Ace'in asılacağını öleceğini söylemiş mesela.

Beyler bm düşüyor neden mi herşey var bm 'nin anti si gibi Mami bulutları alıyor brook meyvesi ni hakisinide luffy halletcek ama şöyle birsey de var bm nin karşısına hiç böyle ekip cikmis miydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık