Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 851: İzmarit

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbeinin saçlarımı beyazladı yoksa hep öylemiy di?
Birde Brook efsane yazıyo.Tayfada birisi ilk kez yonkou ile kapışıyor.Bir bölüm öncesi yıldırımlar Mama vs Brookdan geliyo demiştim.Zeusu görünce dahada arttı bu olasılık.Mama Brook'un buzuna karşı ateş bulutunuda çıkarmış.Bildiğin yonkou tutuyo Brook.Hele birde ordan kopyayı alıp kaçarsa King lakabını sonuna kadar hakeder nazarımda :alkis:
Ender bir tür olduğu için BM ellemiyor bile. Zarar vermek istemiyor. Ne tutması :D

Ender bir tür olduğu için BM ellemiyor bile. Zarar vermek istemiyor. Ne tutması :D
Zarar vermek istemeyen Mama yanına iki toramanı çağırmazdı bence.Mama kişilikleri seviyor.PEdro'dan etkilendiği gibi.Tayfada şu an tek korsana benzeyen şey Brook ve Zoro.Brook atarını koyuncada 1vs1 de etkilendi.Bence burdan Brook ultimate bi buz atar Mamayı 2-3 dk saf dışı bırakır, alcanı alır kaçar.Diğer ihtimalde esir düşer ya da harbiden ölür.Çok fazla ölüm planı var ortada arada kaynar belki :D

bigmomda savaşıyormuş gibi bir izlenim sezen varmı? kadın niye kalkıyorsun bayıl da koleksiyonuma katıyım narin bir parçasın ağzını burnunu kırmayım der gibi davranıyor

Carrot portreleri çizene kadar Sanji'yi tanıyan aynadan Chopper ilk olarak Sanji ile irtibata geçicek sanırım. Sanji Chopper aracılığı ile Luffy'e mesaj yollar son olarak da sepeti uzatıp gitmişken de bunu da Luffy'e uzatıver der herhalde. Bence Sanji Puding'e vurmaktan ziyade hala saf numarası yapmaya devam edecek ve düğün sırasında sahneye Luffy'nin çıkmasıyla birlikte ortalığı dağıtınca Puding afallayıp kalacak.Özellikle düğün pastasını tekmeleyebilir Sanji Pudding bastırarak söyledi çünkü Reiju'ya. İşte o zaman da yapar o surat ifadelerini.

bigmomda savaşıyormuş gibi bir izlenim sezen varmı? kadın niye kalkıyorsun bayıl da koleksiyonuma katıyım narin bir parçasın ağzını burnunu kırmayım der gibi davranıyor
Aynen Doflamingo'nun Law ve Luffy ile oynaması gibi. Tabi sonu Doffy gibi olursa bilemem :D (Brook'u kastetmiyorum)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen Doflamingo'nun Law ve Luffy ile oynaması gibi. Tabi sonu Doffy gibi olursa bilemem :D (Brook'u kastetmiyorum)
Doffy law beni yenemez luffyde çaylak alırım onu der gibi davrandı.Şehir turu attı ama Bigmom yonkou boyut farkı var biraz luffye sağlam yardım gelmezse veya g5 gibi bir şey açmazsa zor

Beyler tayfayı kurtarma teorisini açıklıyorum sanji ve luffy düğün günü pastayı kaçırır bigmomla anlaşma yaparlar özgürlüğüne karşılık pastayı verirler . Herkez mutlu germa ölsün :D:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
o 2 güç Mama nın önemli bir silahı gibi lanse edildi.Ondan öyle birşey dedim.Zaten belli Mama efor bile harcmıyor.Ama millet bu iki bulutumsuya sama diyola.Dandik bişi dğiller yani.Brook bu iki bulutumsuyu etkisiz hale getirse o bile büyük bir iş yapmış demek olur.Bu da Mama ya Brook'u küçemsesine kapak olur :D

Zarar vermek istemeyen Mama yanına iki toramanı çağırmazdı bence.Mama kişilikleri seviyor.PEdro'dan etkilendiği gibi.Tayfada şu an tek korsana benzeyen şey Brook ve Zoro.Brook atarını koyuncada 1vs1 de etkilendi.Bence burdan Brook ultimate bi buz atar Mamayı 2-3 dk saf dışı bırakır, alcanı alır kaçar.Diğer ihtimalde esir düşer ya da harbiden ölür.Çok fazla ölüm planı var ortada arada kaynar belki :D
Yok artık. Herkes nefret ederken Brook'a sahip çıkan biri olmama rağmen buna katılmam mümkün değil :) Yonkou'dan bahsediyorsun ne Brook'u, hepsi bir girse iplemez kadın.

o 2 güç Mama nın önemli bir silahı gibi lanse edildi.Ondan öyle birşey dedim.Zaten belli Mama efor bile harcmıyor.Ama millet bu iki bulutumsuya sama diyola.Dandik bişi dğiller yani.Brook bu iki bulutumsuyu etkisiz hale getirse o bile büyük bir iş yapmış demek olur.Bu da Mama ya Brook'u küçemsesine kapak olur :D
Şuan tayfada tek mantıklı hareket eden kendisi ne esir düştü ne kaçtı orada ölse bile doğru yolda adam tayfanın kalanından daha mantıklı işler yapıyor:mincika::mincika::mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık