Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
üstüne biraz düşündüm de pek çok mantıksız nokta gelmeye başladı.

Mesela neden puding bunu sessiz söyleme ihtiyacı hissetti? Yoksa sadece okuyucular mı duymadı? O zaman neden ağlıyordu?
Diyelim gerçek yani böyle böyle bir şey vardı Lola fb'si neydi? Neden ona özendiği gösterildi? Luffy'nin ortalığı yıkacağına mı güveniyor Sanji bile güvenmezken?

bütün hype gitti bende :/

Sanji ellerini kaybedecek sanırım. Ulan arada kalma olayına bak.
Bir tarafta elleri,zeff ve ailesi diğer tarafta tayfası ve kız kardeşi

Denizciler mom u indirirse hükümetin denge politikasından vazgeçmiş demek olur ki bu Akainu nun karargahı taşımasını anlamlı kılar. Ama bu olduktan sonra tüm denge bozulacağından sürekli bir savaş hali olma ihtimali de var ki halihazırda Kaidounun da savaş çıkarma ihtimalini de düşünürsek Mom olayı her şeyi hızlandıran tipte bir şey olur. Luffy nin göstermediği tekniklerle olacak iş değil bu. Oradaki en güçlü adam muhtemelen luffy ve gücü olsa dahi kullanım açısından ne kadar hazır olduğu ortada. Başka biri olur muhtemelen. Yeni amiral olur mesela. Kaidou olur kitabe için gelir mesela. Shanksın umru olmaz bence. Haberi olur mu onu da bilmiyorum.

Zamanında boşuna demedik ne anasının gözüdür bu kız diye.
Sanji artık ellerini kullanmalı.Bir bölümde denizcelere yemek öğretirken bıçaklar iki elinde baya çeviriyordu.Sanji şu Helmeppo salağı gibi iki kılıç tarzı bişeyler alıp yardırmalı artık.Babası bile ellerine kılıç aldığında güçleneceğini düşünüyo.Birde korsansın sen la.Nereye kadar tekmik tekmik.Meyvende yok.Ondan sonra Sanji Dof'a neden birşey yapamadı.Elde malzeme mi var gariban Sanji napsın.Eli yok meyvesi yok.OP de en çok vurulan karakter bu yazık len.:mincika:

Ben elbise sahnesine çok takıldım ya. Bence Pudding iyi biri. Düğün iptal olsun diye tüm bunları yapıyor. Üç göz olayını açıklayamıyorum ama elbise sahnesi ve o bakış boşuna değildi.

Edit: Çift kişilikli olması saf kötü olmasından daha muhtemel bence.

O değil de bu Purinin gücü ne la Reiju gibi güçlü birisini kan revan içinde bırakıyor. Şu arcın karakterleri işlenişi çeşitliliği o kadar muazzam ki birde şu Luffy saçma sapan yakalatmasaydı çok iyi olurdu ve Momla yaptığı o gereksiz konusma olmasaydı. :(
Taisho sama bence 3. gözden bir şeyler çıkıyor. :D

2-3 hafta önce gereksiz bir "karasakal" tartışmasından dolayı forumdan yorumcu olarak uzaklaşmıştım. ama sürekli takip ediyordum. çevremde benim kadar tutkulu bir one piece okuyucusu olmadığı için. geçen gün fark ettiğim bir olayı paylaşmadan geçemeyeceğim. Ne alaka diye saldırılacak ama konuyu şimdiye bağlayacağım.
Anime de 409. bölümü izlerken 15. dakikasında Hasır Şapkaların, combo saldırılarından sonra PX-4 telef oluyordu. Orada Franky Pacifista'lar hakkında bazı bilgiler ve teorilerden bahsediyor. Diyor ki:" Bunlar ya Kuma'ya ikizi kadar benzeyen insanlar ya da gerçekten ikizleri. İnsan yapacak değiller herhalde diyor." Sanji düşünceli bir şekilde Pacifista'nın yanına geliyor ve diyor ki "PX-4?". yazıya en çok dikkat eden o oluyor. Yani Sanji'nin bağlantısı çok küçük bir nüans ile Shabondy Takımadalarında veriliyor. "MR. Prince" çok önceden geçen bir şey idi. Ama yapay insan meselesi kadar önemli değil.
Big-Mom ise Pacifistaların piyade üstü bir güç olduğunu (Hatta 300.000.000'luk adamlar karşısında çöpe döndüler)görüp insan oluşturma teknolojisine sahip olan alternatif bilim adamının peşine düştü. Klasik müttefik ayağına. Bunun hamlenin eksik bir adımı var tabiki. Mekanik bir dehanın varlığı. Ceasar Clown mekanik anlamda bir zekaya sahip değil. Ama eminim ki Big Mom Franky'yi görseydi, evladiyelik Chopper veya Brook'tan daha çok etkilenirdi. Ceasar Clown, lazer teknolojisini Vegapunk dışında kimsenin bilmediğinden emindi. Ve bayağı şaşırmıştı. Eğer istihbarat anlamında Hasır Şapkalar hakkında geniş bir bilgi yelpazesine sahipse ileride mutlaka Franky'nin peşine düşecektir. Tabi onun için ilerisi olup olmadığı muamma.
BigMom düşer mi düşmez mi tartışmaları yine hararetlendi. Öncelikle yenilen komutanlarını öldürüyor mu? Çünkü Snack yenildi ama öldürüldü mü yoksa kendisi ceza olarak onlardan ruh mu çaldı belli değil. Yani Cracker yenildi ama ölmedi. İki gün içerisinde akıbetinin ne olacağı bilinmez.
Puding hem Hasır Şapkalara masumane bir biçimde yol gösterdi, hem de şuan ne olduğunu anlayamadığımız atraksiyonlar içinde. 3. göz seride kimsede gösterilmedi. Ya özel bir ırk(uzunbacak gibi) babası bayağı normal annesi de her ne kadar normal olmasa da 3. göz gibi bir genetik bağıntı taşımıyor. Bu seriye yeni bir güç tanımı getirecektir. Şimdiye kadar 4 güçten bahsetmiştim. (Müttefiklik, Şeytan Meyvesi, Haki, Kaba güç)... Bu dördünün üzerine Psijik yetenekler eklenecek gibime geliyor.(telekinetik de denilebilir) Bu yolla dorukisi azsa bile gücünü gizlemesi doğal gelebilir. Çünkü BigMom un en has adamlarından ise, meyve gücü tanımlanmamışsa ve gücü hakkında kestirime varılamıyorsa; bana sadece yeni bir güç tanımı diye düşünme yolu çıkıyor. İleride tayfadan Nami'de böyle bir güç olacağını seziyorum. Çünkü LougeTown'da kimsenin sezemediği ani bir iklim değişikliğini sezdi. Ki bu değişiklik doğal yollarla olmamış olmasına rağmen haki kullanan adamın önceden haki kullandığını sezdi. Yazı bayağı uzun oldu. BigMom'un düşmesi konusunda yorum yapmaktan çekiniyorum açıkçası :D. Ters dalga Dressrosa'da işe yaradı burada yarasa bile sadece kaçabilecek kadar işe yarayacağını umuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık