Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vayy pudding vay o alçak kadında bi hinlik olduğunu herkes sezmişti zaten gerçi hatunu avatar yapanlarıda gördük orası ayrı ama öyle bir karakterin boşuna BM dizinin dibinde oturmayacağı belliydi lan sanji ilk defa bir kadını tokatlayabilir öyle hissediyorum :D

Dof gibi soylu asil biriyle bu çapul BM'yi bir tutma. BM gözümden düştü. Ayrıca kefaretimi çekmeye hazırım. Ama sizin dediğiniz gibi olacak herhalde bu arc Big Mom düşer.:D
Mom'ı gram sevmedim. Ne bileyim, yonkou nedir nasıl olur Wb'de gördük. Kadın Sanji'ye söz veriyor falan ama bildiğin kumpas kuran biri çıktı. Luffy bunun ağzını yüzünü dağıtsın. Bu arc daha da Luffy yok yardım aldı şöyle dövdü demeyeceğim. Vur ağzına ağzına vur diyeceğim. Böyle kalleş yonkou mu olur?

Bir ara Vito, Germa hayranı ama ne hikmetse Germa'ya katılmamış, bunun sebebi aslinda Bege'nin Germa üyesi yahut müttefiki olması olabilir mi demiştim. Yani aslında o da hayranı olduğu olusumda ve de Mom'in içine sizmis olabilirler dedim. Bu düşünce su an anlamlı olabilir mi?

Mom bunlara süpriz madafaka yapam diye düşünürken onlar da aynı şeyi düşünüyor olmasın? Bege'nin yardımcıları kimler? Sorusunun cevabı da bulunmuş olur.

@Daredewill

Sırf senaryo uğruna şu saçmalığa bak yav.

Pudding'in bu durumunu önceden bilenler bir kupon falan yapsın da evi arabayı satıp yolumuza bakalım. Loto için 6 numara yazsanız da olur.

Mom'ı gram sevmedim. Ne bileyim, yonkou nedir nasıl olur Wb'de gördük. Kadın Sanji'ye söz veriyor falan ama bildiğin kumpas kuran biri çıktı. Luffy bunun ağzını yüzünü dağıtsın. Bu arc daha da Luffy yok yardım aldı şöyle dövdü demeyeceğim. Vur ağzına ağzına vur diyeceğim. Böyle kalleş yonkou mu olur?
Aynen. Big Mom'dan bir cacık olmaz. Gördüğümüz Yonkou içinde harbiden kendisine Baba denilmesini hakedecek biriymiş WB. Shanks ile Kaido'da bu konuda yine o tarz biri gibi duruyor.

Ayrıca Oda, Dof gibi kapsamlı bir şekilde işlemeyecek BM'yi bence. Dof'un ana hikaye içerisindeki yeri ( Kutsal Ejder olması) Oda açısından belki de çok daha önemliydi. Bu arc o kadar uzun olmayacak gibi.

Puding bunları Reiju'ya söylediyse öldürmeyi amaçlamıştır. O hale getiren Puding oluyor o zaman.
Şimdi Reiju'yu kurtaran da Sanji mi olmuş oluyor bu durumda?

Yahu arkadaşlar ortada kaçmalık bir durum mu var?

Bege zaten bir ihanet peşinde. Davetliler o düğüne tehditle gelmişlerdir bu da bariz. Kitaptaki tutsaklar BM'ın şimdiden Bege, Jinbei, Germa,Kraker ve ayna dünyasını kaybetmesi.

Arkadaşlar düşmesi için her şey hazır ve bundan büyük fırsat olamaz.

Allah aşkına neyin kaçmasından bahsediyorsunuz?

Olaylar daha iyi olamazdı. Her şey hazırken neyin kaçması bu? BM deli gibi zayıfladı ve daha da zayıflayacak. Kaçmak aptallık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık