Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım gelmez. Luffy'nin Shanks'ın karşısına güçlü bir şekilde çıkması lazım. Acınası bir halde şuanda, Shanks ile şu pozisyonda karşılaşsın istemem. Shanks kendisini Kid ve Kaido takımından korusun önce zaten, başı dertte malum.
Kid takımına Ben beckman yeter miydi yoksa yanına yasopu da alır miydi diye düşündüm bir an.

Çok haklısın hocam, böyle diyince aklıma Doflamingo ' Marco'dan , tayfası da beyazsakal korsanlarindan güçlüdür cüler geldi.. Hata bizde tartıştık bir de..
Bunu bana bilerek mi yazdın yoksa bilmeden mi?

O dediğin olmaz. Sanji evlenmekten cayarsa mom germayı dağıtır.
Mesele Sanji veya Germa değil. Mom o kadar sağlam birileriyle anlaştıysa lola olmadı diye bozulması saçma. Bu kadar derin ve sağlam planlar basit şeylerle bozulmaz. Çünkü ortada aşka yok. Momla anlaşma yapan birileri ya Lola olmadı yok onurumuz falan demezler, öyle düşünecek olsalar en baştan bu tarz bir işe girmezlerdi.

Bu Oda'nın abartısı büyük ihtimal. Müttefik kursa diğer yonkouları sileceği kendi düşüncesi sadece.

Bunu bana bilerek mi yazdın yoksa bilmeden mi?

Mesele Sanji veya Germa değil. Mom o kadar sağlam birileriyle anlaştıysa lola olmadı diye bozulması saçma. Bu kadar derin ve sağlam planlar basit şeylerle bozulmaz. Çünkü ortada aşka yok. Momla anlaşma yapan birileri ya Lola olmadı yok onurumuz falan demezler, öyle düşünecek olsalar en baştan bu tarz bir işe girmezlerdi.

Bu Oda'nın abartısı büyük ihtimal. Müttefik kursa diğer yonkouları sileceği kendi düşüncesi sadece.
Yoo bilerek yazdım, yoksa sen de mi onlardandin? Özür dilerim eğer öyleyse:)

Olay şu şekil gelişmiş olabilir. " Düğün günü Lola nikah masından kaçmıştır. Damatda o masada mal gibi kalmıştır bunu gören damadın ailesi bu onurumuza sürelen bir leke diyerek bigmomla külahları değişmiştir." Tarihsel olarak politik evlilikler monarşiler arasında ve aristokratlar arasında gerçekleşir. Bu zümreler arasında gerçekleştirilen itifaklar genelikle evlik yoluyla kanla mühürlenir. Yani lolanın red ettiği kişi 1-soylu biridir 2- ailesi siyasi ve askeri açıdan göz ardı edilemiyecek bir konumdadır.
Bu arada bigmomda bir monarşist tir kendisi imparatoriçe sonuçta. Örneğin 2. Elizabeth gibi

Kid ile luffy arasındaki fark kid ile law bir pacifista idirdiğinde pacifitayı shichibukay zanedip " bir shichibukay indirdik"diye sevindiği vakit luffy çoktan 2 tane gerçek shichibukay indirmişti.

EN önemli soru lola'nın beşik kertmesi kim? :))) çeviri doğruysa yonkouları bile indirecek bir güçse bu tanıma uyabilecek zaten iki güç var. Ya denizcilere hükmeden ejderlerden biri yada dragonun başı çektiği devrimciler. Akla ilk gelen bunlar fakat oda bu ters köşe yapıp yeni bir aile ortaya çıkabilir vinsmokeler gibi Şimdi düşününce acaba aklıma wano krallığında da olabilir mi diye geldi. Bir mangada denizcilerin bile yaklaşmaktan korktuğu güçlü savaşçıların olduğu bir ülkeydi. Şimdi kaidonun istilası altında fakat belkide kaido bunu duyduğu için saldırdı. Ya da kaido saldıracağı için böyle bir evlilik yapmak istedi. Belkide momo dur, lola'nın kertmesi bunun için kaçmıştır. Bir çocukla evlenmek istemediği için. Neticede babası rafteli biliyor. Rogerin tayfasından biri. Taşları yazan ailenin reisi. Bu da bir güç yani. Ayrıca momo nun babasından geçmiş fili kontrol etme gücü var. Belkide diğer başka canlılarında kontrol ediyordur. İyi kurdum yazarken görelim bakalım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık