Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luff ona buna tek attı deyince hoşuna gidiyo kabul et. Zoro tek atıyo deseler bu tepkiyi sende verirdin :/
Full formda tek attı diyor. Doğru sayılabilir. Doflamingo da G4'e ayak uyduramadı. Bu da doğru sayılabilir. Neyse sadece genelde forumda dillendirilen şeyleri dillendirmiş adam.

Herkes Kraker bu mu yeaaa ve G4/Dof muhabbetini hep yaptı. Hep yazılan şeyleri yeni üye olarak yine yazmış. Bu kadar üstüne gidilmesine gerek yoktu. Neyse uzatmayalım konu kaynamasın.

Herkes aynı şeyi okur ama aynı şeyi görmez. Bunu kabullendiğimiz sürece sorun yok. Bölüm bence çok güzeldi. Oyumu da çok iyiye verdim. Luffy'nin çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Çok güçlü korsanlar arasında. Tabi kimle karşılaştıracağımıza da dikkat etmemiz gerek. Ben yonkou ve organizasyonunu yıkabileceğini sanmıyorum. Hatta o kitaptakiler çıksa bile yenemez. Germa'nın hala bizim tayfaya destek olacağını savunanlar var.

Germa'nın bizim tayfaya destek olmasını istemem. Olurlarsa hikaye çelişir zaten. Bege zeki bir adam değil. Koca Ana'yı yıkmayla ilgili hiçbir plan yapacak zeka yok onda. Yani işler farklı işleyecek. Yıkılır mı? Yıkılabilir ama bu şuanda daha görmediğimiz bazı şeyler akabinde olur.

Full formda tek attı diyor. Doğru sayılabilir. Doflamingo da G4'e ayak uyduramadı. Bu da doğru sayılabilir. Neyse sadece genelde forumda dillendirilen şeyleri dillendirmiş adam.

Herkes Kraker bu mu yeaaa ve G4/Dof muhabbetini hep yaptı. Hep yazılan şeyleri yeni üye olarak yine yazmış. Bu kadar üstüne gidilmesine gerek yoktu. Neyse uzatmayalım konu kaynamasın.
Katılıyorum.

Herkes aynı şeyi okur ama aynı şeyi görmez. Bunu kabullendiğimiz sürece sorun yok. Bölüm bence çok güzeldi. Oyumu da çok iyiye verdim. Luffy'nin çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Çok güçlü korsanlar arasında. Tabi kimle karşılaştıracağımıza da dikkat etmemiz gerek. Ben yonkou ve organizasyonunu yıkabileceğini sanmıyorum. Hatta o kitaptakiler çıksa bile yenemez. Germa'nın hala bizim tayfaya destek olacağını savunanlar var.

Germa'nın bizim tayfaya destek olmasını istemem. Olurlarsa hikaye çelişir zaten. Bege zeki bir adam değil. Koca Ana'yı yıkmayla ilgili hiçbir plan yapacak zeka yok onda. Yani işler farklı işleyecek. Yıkılır mı? Yıkılabilir ama bu şuanda daha görmediğimiz bazı şeyler akabinde olur.
Sonunda neler olacağını Luffy bize zaten söylüyor:flaugh:

KorsanlarKralıLuffy

Birilerine bir şey yazarken, Sol taraftaki yazacağın kişinin resminin altında konuşma baloncuğu var ona tıkla ve öyle yaz. Böylelikle ona yazdığını belirtmiş olursun.
telden yazmıstım o kısmı atlamısım saol :)

Allah aşkına Luffy o çaptamı. Önce BM'ın komutanlarından birini eşit şartlarda yensin sonra tayfasını hakimiyetine alır. O sahne daha çok eğlence amaçlıydı :/
krakerın ağaç kingbauma ve diger kankalara bana karsı savaşmanızı mamaya söylücem demesi biraz komık sonuçta komtan onları çöp olarak gormesı lazımdı . bıde odul cevreye verdıgın zararla alakalı bu benım gorusum. Jack o kdar cevreye zarar vermese o odul onada çok . luffy teketek gıdıyo o yuzden ödülü az BUDA BASKALARININ GÜÇLÜ GÖRMEMIZE NEDEN OLUYO

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık