Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Eserovic
Bizimkilere cehennemi yaşatacak. O hazineleri daha bu bölümde Luffy'e bana vermen çok iyi oldu dedi. Olayın sorumlusu olarak Luffy'e görüyor. Ve Luffy'e patlayacak.
Yonko patlamasını göreceğiz o zaman, gidip Nami'nin canını alırsa seri cidden çok güzel yerlere gider. Ama o kadar parlayıp tayfadan 1 kişiye bile zarar vermezse pembe masal gibi olur.

Yonko patlamasını göreceğiz o zaman, gidip Nami'nin canını alırsa seri cidden çok güzel yerlere gider. Ama o kadar parlayıp tayfadan 1 kişiye bile zarar vermezse pembe masal gibi olur.
Sanji yüzünden zaten sıktı kendini. Ama o patlama sabrın taşması demek olacak. O zaman bizimkilere sarar. Neler olacak göreceğiz. Bu arada evet bence de göreceğiz Big Mom'ın gücünü.:D Bizimkilerden çok direk Luffy'e patlayacak.

@Eserovic
Bizimkilere cehennemi yaşatacak. O hazineleri daha bu bölümde Luffy'e bana vermen çok iyi oldu dedi. Olayın sorumlusu olarak Luffy'e görüyor. Ve Luffy'e patlayacak.
Luffy'nin cesedini bulamazlar o zaman. :D
Kime dokunuyor ya hayırdır, Luffy var orda, kahramanımız iman powerla G5 açıp tokatlayacak BigMamı. :)
Mantıklı aslında, her yer yemek vs dolu süresiz g5 kullanır mis gibi. :p

5 yetmezse 6 da açar adada öğrenmiş saklıyordur.Bir flashbacke bakar. :)
Aynen adamın adada öğrenip henüz kullanmadıği teknik sayısı mangakanın hayal gücü miktarını dahi aşıyor o derece yani. :) Doftan tokat yeyince Bounce Man, Crackerden tokat yeyince Tank Man, Big Mamdan tokat yeyince de ? Man açar tek atıp geçer işte. :)

Aynen adamın adada öğrenip henüz kullanmadıği teknik sayısı mangakanın hayal gücü miktarını dahi aşıyor o derece yani. :) Doftan tokat yeyince Bounce Man, Crackerden tokat yeyince Tank Man, Big Mamdan tokat yeyince de ? Man açar tek atıp geçer işte. :)
Mangakanın joker kartı oldu resmen.Yeni form mu lazım hiç eğitime yada hikayeye gerek yok he he adada buldum de geç.Çok güzel kağıttan ve sayıdan tasarruf. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık