Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komutanlar arasında çok fark yoktur, zaten ödülleri bile yakın vermiş.
Ancak Snack adlı armudu Urouge ayısı dişlemiş, ve ardından Cracker ve Mom 'un hışmına uğramış.

Koca yürekli Uruç.

Big Mom ın komutanları gerçekten karizma ...Yalnız o kadına ne yaptı öle suyunu sıkar gibi aklıma direk nami geldi...Diğer yandan Sanjinin planını sanırım o bomba bozacak.Ayrıca bu bölümde gösterdiki WB nin aksine diğer yonkoular Raftel ile baya ilgili ve bu sanrım korsan kral olmak ile alakalı ...Manga güzel gidiyor şimdiden sabırsızlanıyorum...

Olay yonkouların yapılanması.Wb korsanlarında yapılanma sağlam ve en güçlü adam var başlarında.Ondan en güçlü tayfa dendi.Bm dada aynı şekil yapılanma çok güçlü.Kaidonun olayı o değil ama.Adam tek başına iktidar.Bm tayfasından Anayı çıkar gene Marco gibi yonkouluğa oynar.Kaidoyu çıkar yonkoluk biter.
Zannetmiyorum oyle bir sey olacagini.Yonkou olusumundan kaptani cikarsan yine yonkouluk icin en buyuk aday tayfalardan birisi olur o tayfa.Wb de bunu gorduk ama Wb nin olayi baska tabiki.

Bolum ise yine cok iyi.Bu arc a en basindan beri Mom inmez gozuyle bakiyordum ama Luffy nin dustugu durum pek ic acici degil.Aykiri olaylar olusup Bm dusebilir de.
Aykiri olay ise davetlilerden gelen dostlar veya Marco ve tayfasi olabilir.

Bu Germa 66 muhtemelen Kaidou'nun adamları çıkacak. Kaido'nun emriyle Big Mom'dan Poneglyph'leri çalacaklar tabi bizimkilerde onları engellemeye çalışacaklarından Big Mom Luffy'i filan affedecek. Bizimkiler ve Big Mom'ın adamları müttefik olup, Germa 66'nın peşine düşecekler. Wano, elbaf,shanks filan bir kaç arc Germa 66'nın izini takip edecekler. Alabasta Arc gibi. En sonunda Kaidou'yla karşılaşacaklar. Kaidou'yu yenip Poneglyphleri alacaklar. Sonra da geriye Karasakal ve Dünya Hükümeti kalır zaten. Karasakal'la Raftel'de kapışır zaten Poneglyplh'lerin yarısı da ondadır.
Bu arada o pastadan kesin bir şey çıkar. Ya Jinbei'in kafası yada uzvu çıkacak yada Balıkadam Adası'ndaki Big Mom'a yollanan bombalı fıçılarla ilgili bir şey de olabilir. Bu arada Nami'nin Vivre Card'ı kaptırmasına şaşırdım. Big Mom'a karşı tek kozdu kötü oldu bu. Bu arada tam güç Luffy, Big Mom'ın bütün adamlarını alabilir bence. Tabi teke tek filan yakalaması lazım.Tamam güçlüler filan ama yine de o kadar darbeye rağmen Luffy bayılmadı hala çimleri tutuyor kıpırdatamadılar. Ben de yenildi sanınca ezildi, tek filan yedi sanmıştım. Adam o durumda hala mücadele ediyor. Luffy'nin dezavantajları, yemek yememesi, aşırı yorgunluk, hakisinin tükenmesi, Nami'nin güvende olmaması ve Sanji'nin davranışları. Bunlar düzeldi mi Luffy o durumda en azından o kitaplıyı filan alır.

Overtaken müziğinin olması gereken yeri Luffy'nin tayfa üyeleri ile birlikte yürüyüş sahnesidir. Kendi tayfasından üyeleri kurtaramayan kaptan mı olur? Luffy kimseden yardım dilenecek bir karakter değil zaten, kurtaracaktır eninde sonunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık