Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda güç dengelerini iyi ayarlayamıyor son dövüşlere kadar. Arc sonu olsa Luffy ne o orduya ne de Kraker'e o kadar zorlanırdı.

Oda'nın tarzı işte. Power up olayına da gerek yok. Zaten tayfa hala bak HALA 2 yıllık eğitimlerini göstermedi tüm bu durumlara rağmen. Mangaka hala güçlerini saklıyor saçma şekilde. Bir anda işler değişecek hikaye oturduğunda.
Luffy Kraker'i yenemedi bunu kabul etmek gerek öncelikle. Luffy'nin seviyesi bir imparatorun 2. adamının seviyesinde şu an demek ki. Sanji Vergo'ya üstünlük gösteremedi. Bir tek dediğin Zoro için geçerli, Zoro'nun görmediğimiz teknikleri vardır çünkü fazla zorlanmadı daha. Diğer tayfa üyeleri ise yonkou'nun ayak işlerini yapan Pekoms'u yenemez bana kalırsa.

GAMBIT

Güç sırasına göre dizilmişler herhalde. Katakuri > Smoothie > Cracker > Snack.

Luffy Kraker'i yenemedi bunu kabul etmek gerek öncelikle. Luffy'nin seviyesi bir imparatorun 2. adamının seviyesinde şu an demek ki. Sanji Vergo'ya üstünlük gösteremedi. Bir tek dediğin Zoro için geçerli, Zoro'nun görmediğimiz teknikleri vardır çünkü fazla zorlanmadı daha. Diğer tayfa üyeleri ise yonkou'nun ayak işlerini yapan Pekoms'u yenemez bana kalırsa.
Şu 800 bölümlük olan serinin akışı şu şekilde, mangakanın tarzı şu şekilde;

Arc başı tayfa adada ne olduğunu çözmeye çalışır. O sırada döveceği adamları dövemez. Hikaye oturur son eşleşmeler yapılır, tayfaya amaç verilir hopp hepsi yardırır.

Doflamingo'nun arcında bile aynısı oldu. Tayfa ve destekçileri çok şey yapamadı. Hop dövüşler 1-2 sayfada çoğu tek vuruşla bitti.

Olay sırf Luffy de değil. 2 yıllık gizli kalmış eğitim var hala tüm karakterler açısından.

Jinbei biriyle dövüşürse 2-3 sayfa birbirini yoklayacaklar. Sonra Jinbei bir özel teknikle rakibini saf dışı bırakacak. Hikaye serisi bu. Dövüşler oldu bittiye getiriliyor. Hep böyle oluyor.

Daha da uzatmak istemiyorum çünkü 800 bölümdür olan bu ve olacak şey de bu. 100'lerce karakter olacak ve eğer bir ekip yenilecekse hepsi 1-2 sayfada düşecek Dof arcında olduğu gibi.

Şu 800 bölümlük olan serinin akışı şu şekilde, mangakanın tarzı şu şekilde;

Arc başı tayfa adada ne olduğunu çözmeye çalışır. O sırada döveceği adamları dövemez. Hikaye oturur son eşleşmeler yapılır, tayfaya amaç verilir hopp hepsi yardırır.

Doflamingo'nun arcında bile aynısı oldu. Tayfa ve destekçileri çok şey yapamadı. Hop dövüşler 1-2 sayfada çoğu tek vuruşla bitti.

Olay sırf Luffy de değil. 2 yıllık gizli kalmış eğitim var hala tüm karakterler açısından.

Jinbei biriyle dövüşürse 2-3 sayfa birbirini yoklayacaklar. Sonra Jinbei bir özel teknikle rakibini saf dışı bırakacak. Hikaye serisi bu. Dövüşler oldu bittiye getiriliyor. Hep böyle oluyor.

Daha da uzatmak istemiyorum çünkü 800 bölümdür olan bu ve olacak şey de bu. 100'lerce karakter olacak ve eğer bir ekip yenilecekse hepsi 1-2 sayfada düşecek Dof arcında olduğu gibi.
Evet, ben buna karşı çıkmıyorum zaten ama bu dediklerin bir yonkou için oturuyor mu? Luffy'nin Cracker'ı yenemezken onun kaptanı olan BM'yi 2 sayfada yeneceğini söyleyemeyiz. Ki bu savaşlar serinin son savaşları olacak bu yüzden 2-3 sayfada bitmecekler. Yonkou'nun kendisini çıkartsak eşleşmeler yapılsa yine bile bizimkiler üstün gelemiyor maalesef.

Smoothie Crackerden, Katakuri de Smoothie'den güçlü çıkacak gibi.

Hep en baş gösterilen sağ kol en son gösterilen en güçlü çıkmıştır.

Smoothiie, Reiju-chan benzeri de3 çıkabilir. Brulee gibi cadalozda.Ama abisinden güçlü olacağı kesin.Ödülü de daha yüksek.

Spoilere bakar bakmaz bölümüün efsane olacağını çaktım.Poneglphlerden bahsediyor boru değil.Bizimkiler kopyalarını almayı nasıl başaracak bakalım.
Herşey Robinde bitiyor.

30 pone'den 9'u dünya tarihini açıklıyorsa.4'ü raftel rehberiyse.
Geriye kalan 19?
Sanırım bir kısmıda diğer ponelerin yerlerini ve antik silahları açıklıyor.

Ama 19 adet olmamalıydı kalaan.Bnlar gereksiz gibi bir algı oluşturuyor.
Neyse daha zaman var bunlara.

30 pone'den 9'u dünya tarihini açıklıyorsa.4'ü raftel rehberiyse.
Geriye kalan 19?
Sanırım bir kısmıda diğer ponelerin yerlerini ve antik silahları açıklıyor.

Ama 19 adet olmamalıydı kalaan.Bnlar gereksiz gibi bir algı oluşturuyor.
Neyse daha zaman var bunlara.
30 -(9+4)= 17 degilmi hocam :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık