Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denızcılerde yoktur gıbıme gelıo nasıl olsa. sonucta usttekı kısıler denızcılere poneglyplerı bulun orda bızım gecmıstekı gerceklerımız var dıyemez, yonkolarada bulasamazlar. Yonko dısındakı herhangı bı korsanın elınde olanlarıda hemen alabılır yonkolar ve denızcıler. Küçük çaplı korsanarında poneglyp bulma olasılıgı yoktur.
Denizcilerde niye olmasın? Kimsenin görmemesini istiyorlar zaten. Marijoes'te saklanır mis gibi. Zaten okuyabilen de yok adamlarda. Harabelerde de olabilir ayrıca. Jinbei'nin getirdiği kitabe gibi. Tarihi krallıklarda da var zaten halihazırda. Arabasta ve Balıkadam adası gibi.

Arabastadakiler doldurma bolumlerdi. O sayilmio.
Yani insan fan olabilir bir konu hakkında yorum yapabilir. Ama bu başka birşey cidden başka birşey diyecek laf bulamadım açıkçası arkadaş demiş zaten...

Doldurma? O nerden çıktı ya? Koskoca kitabe gösterdi adam mangada, Croco ne diye Arabasta'yı ele geçirmeye çalıştı o zaman? Al bak burdan.
http://mangalife.org/read-online/One-Piece-chapter-202-page-18.html

Bence seriyi baştan oku. Hatta bak biri de Gökyüzü Adası'ndaydı onu da unutmuşum. Artık bunları da saymazsan daha fazla uzatmaya gerek yok. Şuraya göz at da nasıl yanıldığını, kitabelerin sadece yonkolarda olmadığını gör.
http://tr.onepiece.wikia.com/wiki/Poneglyph
+9999999999.......
Ellerine sağlık, foruma arada bakıyorum ve hakikaten ilginç yorumlara denk geliyorum. Mangayı daha dikkatli okuyup yorum yapmak hem kendiniz için hem de forumun kalitesi için çok daha iyi olacaktır.

Hazır gelmişken bölüm hakkında da şunları diyeceğim. Kitabelerle ilgili bilgiler var anlaşılan ama anladığım kadarıyla vay anasını diyeceğimiz bir bilgi yok gibi bölüm çıktıktan sonra anlaşılır. Luffylerin durumu da her türlü barizdi. Bu tam güç Luffy de olsa yani savaşmamış dinç luffy vesare olsa sadece atıyorum 30 dk da yenileceğine 5 dk yenilmiştir şu anki durumda. Bu da çok normal bişey bu Luffy'nin güçsüzlüğünden falan kaynaklanmıyor sonuçta karşısında yonkou tayfası var ne bekliyorsunuz luffynin yenmesini falan mı çok abartı olurdu bu aşamada ama Luffy'nin adamlıkta nirvana yapmış olduğu hakikaten ne kadar karakterli olduğu da bir kez daha ortaya çıktı. Neden Luffyi sevdiğimi tekrar tekrar anladığım bölümler. Şimdilik spoilerdan anladıklarım bunlar....

Doldurma? O nerden çıktı ya? Koskoca kitabe gösterdi adam mangada, Croco ne diye Arabasta'yı ele geçirmeye çalıştı o zaman? Al bak burdan.
http://mangalife.org/read-online/One-Piece-chapter-202-page-18.html

Bence seriyi baştan oku. Hatta bak biri de Gökyüzü Adası'ndaydı onu da unutmuşum. Artık bunları da saymazsan daha fazla uzatmaya gerek yok. Şuraya göz at da nasıl yanıldığını, kitabelerin sadece yonkolarda olmadığını gör.
http://tr.onepiece.wikia.com/wiki/Poneglyph

Biride Oharadaydı.
Yıkım çağrısından sonra Denizcilermi aldı, Bilg Agacının bodumunda mı kaldı bilinmez.
Muhtemelen denizcilerin alacak vakitleri olmadı.
Ağaç yok olsa bile taşa birşey olmamıştır eminim.

Enel uzayda kendine tapan iradesiz yaratıklar bulmakla meşgul :) kimse gelmeyecek. Şut yediler ama açlık orucunu bozmayacağını söylemesi Ennies Lobby deki gibi ikinci bir round un geleceğini gösteriyor. Şimdiye kadar Ennies Lobby ye benzetemlerden gına gelmişti ama bana da bunu düşünmekten çare kalmadı maalesef.

Hatırladığım ponegliph ler: Ohara, Alabasta, Balıkadam adası, Gökyüzü adası, Zou,

Moderatör tarafında düzenlendi:
+9999999999.......
Ellerine sağlık, foruma arada bakıyorum ve hakikaten ilginç yorumlara denk geliyorum. Mangayı daha dikkatli okuyup yorum yapmak hem kendiniz için hem de forumun kalitesi için çok daha iyi olacaktır.
Teşekkürler. Kızdığım nokta gösterilen bir şeyi gösterilmemiş diye savunup milletin aklıyla dalga geçilmesi. Biraz sert yazmış olabilirim o yüzden.

Biride Oharadaydı.
Yıkım çağrısından sonra Denizcilermi aldı, Bilg Agacının bodumunda mı kaldı bilinmez.
Muhtemelen denizcilerin alacak vakitleri olmadı.
Ağaç yok olsa bile taşa birşey olmamıştır eminim.
Kitabelerin yok edilemeyeceği söylendi ama yok olsa da Robin onda yazan şeyi biliyordur, ne de olsa çocukken de okuyabiliyordu bunları. O yüzden yok da olsa, dünya hükümeti de almış olsa pek bir önemi yok bence.

Teşekkürler. Kızdığım nokta gösterilen bir şeyi gösterilmemiş diye savunup milletin aklıyla dalga geçilmesi. Biraz sert yazmış olabilirim o yüzden.

Kitabelerin yok edilemeyeceği söylendi ama yok olsa da Robin onda yazan şeyi biliyordur, ne de olsa çocukken de okuyabiliyordu bunları. O yüzden yok da olsa, dünya hükümeti de almış olsa pek bir önemi yok bence.
İyi günler. Arkadaş oradaki doldurmaydı derken filler bir bölümde Zorogillerin çölde bulduğu Poneglyph'den bahsediyor Croconun aradığını bahsetmiyor galiba. Ortada bir yanlış anlaşılma var.

İyi günler. Arkadaş oradaki doldurmaydı derken filler bir bölümde Zorogillerin çölde bulduğu Poneglyph'den bahsediyor Croconun aradığını bahsetmiyor galiba. Ortada bir yanlış anlaşılma var.
Aynen benimde aklıma Zorogilin düştüğü yerdeki buldukları gelmişti. Filler olan orasıydı sanırım.

Kohzanın götürdüğü yerdeki zaten gerçek ve Plutonun yeri yazıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık