Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde usopp neyse sanji iki katı şuan gözümde. Luffy neyse de namiye çok acıdım lan insafsız değişik kaş gider namiyi kurtarır insan. :D

Sanji zaten sıvadı artık, isterse en manyak şekilde bir planla anlatsın her şey çok mantıklı diyelim ama benim için bu bölümde luffy'ler esir düştüyse bitmiştir. Luffy ve Nami'ye bir şey olmayacaksa senaryo gereği öyle olacak. Aman kimseye bir şey olmasın derken birazda tayfasını düşünmesi lazım.

Nami'ye o ordudan sayısız kişi tecavüz etmiş, Luffy ile ağır dalga geçilmiş ve büyük hasar verilmiş. Sonra Zeff falan kurtulmuş neye yarar.

Purin'i ayıralım, hanım bir kız işte. Sanji'nin hikayesi belki burada biter ama, tayfa yoluna onsuz devam eder ve onlara son savaşta katılır. Olmaz ama bir umut.
Aynen katılıyorum sana. Ama onu da güya bağladı işte. Sanji Big Mom ile anlaşma yaptı. Bu anlaşma olmasaydı da esir düşmüş olsaydılar öldürülmemeleri için hiçbir sebep yok. O yüzden Mangaka çizerken bu gibi şeylere dikkat etmeli. Çocuk oyunu değil artık. Bir şekilde kurtulamazlar. Öldürmemeleri için hiçbir sebep yoktu, öyle bir durumda zaten Luffy felan da esir düşmezdi. İşte hikaye açısında rayına oturtuyor. Ama beğendin mi diye sorarsan? Beğenmedim. Big Mom'ın Sanji ile anlaşma yapması bile faul.

Aynen katılıyorum sana. Ama onu da güya bağladı işte. Sanji Big Mom ile anlaşma yaptı. Bu anlaşma olmasaydı da esir düşmüş olsaydılar öldürülmemeleri için hiçbir sebep yok. O yüzden Mangaka çizerken bu gibi şeylere dikkat etmeli. Çocuk oyunu değil artık. Bir şekilde kurtulamazlar. Öldürmemeleri için hiçbir sebep yoktu, öyle bir durumda zaten Luffy felan da esir düşmezdi. İşte hikaye açısında rayına oturtuyor. Ama beğendin mi diye sorarsan? Beğenmedim. Big Mom'ın Sanji ile anlaşma yapması bile faul.
Tamamen katılıyorum.
luffy büyük ihtimal kendiyle dalga geçilince bile adamlık dersi verecek bunlara herkesi kendi tarafına öyle çekecek gibi.

Luffy'nin yanında Nami olacağına Zoro ve Law olsaydı şuan işler güzel gidiyor olurdu. Nami üzerinden dramatize edilecek olaylar, kızı harcayacaklar matmazel. (Ölmese bile sürünecek gibi)

Bigmom söz verdi diye orada bırakırlarsa hoşuma gitmez bu. Mangaka ya öldürtsün, ya düğündeki o malum kurbanı Luffy yapsın, ya da bir bölüm önce hiçbir yere gitmeyeğim dedirttikten sonra böyle bir sahne çizmesin.
Adam gelmiş komutan yenmiş, ortalığı dağıtmış falan ama bir Sanji'nin sözüyle gitmesine izin vermiş öyle mi? Saçma. Umarım Sanji ile oynuyordur sadece.

Bigmom söz verdi diye orada bırakırlarsa hoşuma gitmez bu. Mangaka ya öldürtsün, ya düğündeki o malum kurbanı Luffy yapsın, ya da bir bölüm önce hiçbir yere gitmeyeğim dedirttikten sonra böyle bir sahne çizmesin.
Adam gelmiş komutan yenmiş, ortalığı dağıtmış falan ama bir Sanji'nin sözüyle gitmesine izin vermiş öyle mi? Saçma. Umarım Sanji ile oynuyordur sadece.
Big Mom bundan öncesinde Sanji aveline karışmayacağım tayfana dedi üstüne Brulle ve Crackeri saldı onlardan sonra da ordu saldı üstlerine. Şimdi ne vaad etti ki gitmelerine izin verecek ?Sanji kukla orada hiç bir işe yaramaz herhangi bir sözünün de değeri bulunmuyor net bir durum bu.

Gidip shirahoshi yi filan ötmüşse değişir işler o kadar da düşmez herhalde. O zaman karşılıklı menfaat olur işte.

Dracule"Hawk Eyes"Mihawk

Kesin şunlardan biri olucak:

-Ya biri yardıma gelecek ve her şeyi düzelticek

-Yada Sanji bütün bunları planladığı ortaya çıkacak ve bu durumdan o plan ile kurtulucaklar ve sor arc savaşı Germa ile ve bitti. Fin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık