Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ordu düşecek.
  • Big Mom ihanete uğrayacak.
  • Kalan komutanlar ve Big Mom düşecek.
  • Zeff ölecek.(yada öldüğü söylenecek.)
  • Reiju kendi ailesi tarafından ağır bir şekilde yaralanacak.
  • Luffy'den yeni power up.
  • Sanji'den yeni power up.
  • Germa 66, Hasır Şapka Filosunun yeni üyesi.
  • Germa 66'nın yeni kaptanı Vinsmoke Reiju.
  • Wano'ya doğru yol alırlar.
  • Wano'dakiler bir savaş içerisindedir.

Hiç aklınıza geldini mi ? Belkide Germa lar BM yi indirmeye çalışıyolar evlilik falan düzmece , önceden yapılmış bir plan var ve BM ye suikast düzenleyecekler.
geldi broo :D

Doğru muhakkak ki o elemanlara da ihtiyaç var seride zaten lazım olmasalar luffy'e bağlı tümenler kurulmazdı geçen arc ama luffy şu an tek geldi o adaya ve senin komutanlarından birini yenmiş neden ordu gönderirsin ki zaten cracker denilen herif baya baya ordu gibiydi ben gereksiz gördüm ama dediğim gibi belki haki ile ilgili bir şeyler gösterir oda onun yolunu yapmıştır. Luffy kendini ıspatladı bence kalan iki komutan ve kendisinden başka seçeneklere yönelmesi hata Bm için.
Hatta çok büyük bir hata olabilir ona tuzak kuran hainlerin işine gelebilir luffy'nin o orduyu yenmesi örneğin Bage için bulunmaz fırsat germa ile ortak bir plan yaptığını var sayalım şu an BM nin çevresinde onu az önce verdiğin örnekte marcoya koramiralin kelepçe takması gibi bir durumdan koruyacak adamı kalmadı etrafında.
Bu da Lufyy'nin BM'yi zor bir durumdan kurtarması ile sonuçlanabilir bak o zaman bir anlaşma ile buradan kayıpsız ayrılıp Wano yoluna koyulabilirler hatta bak sen Pudding ile sanjiyi nişanlarlar falan Luffy kk olduğunda kızı almaya geliceze dönmesin iş :hhh:

BM gerizekalı değil yahu, kadın kim olduğunu bilerek takıyor/taktırıyor işte. Babası da Sanjinin b.hakisini gördü üstelik Yonjiyi yamulttuğunu da biliyor. Yani seviyesini tahmin edebilir ama ona rağmen artık ayaklarınla yemek yaparsın diyor.

Sanjinin kadınlara karşı zaafı zaten gösterilmedi uzun zamandır.
Kelepçeyi önceden takmadılar mı? Mom'dan aşmış Judge ve öyle takmıştı. Adamın gözünde sanji çöp ama yine fark etmez ne kelepçeymiş yahu savaşta düşman at ve patlat o zaman.:S Sanji top mermisine tekme atan adam. Çok güçlüdür falan bile olsa seride temel olarak basite kaçıyor. Ceaser istese halleder o kelepçeyi yani basit bir teferruat. Bu arada mesele Zeff ise Mom'a kimse hiçbir zaman bulaşmasın, bu kadını bir şekilde indirsen bile peşinden sevdiklerine zarar verdirebilir.

Seride Sanji olayı mantıklı ama olaylar saçma bir noktaya girdi, normalde biz mantık arardık şu niye böyle değil, Luffy şöyle davranıyor falan arkadaşlarını tehlikeye atıyor vb. Verilen cevap, Op bu denirdi, şimdi ise Op'de mantık var ve biz bu ne diyoruz.

Kelepçeyi önceden takmadılar mı? Mom'dan aşmış Judge ve öyle takmıştı. Adamın gözünde sanji çöp ama yine fark etmez ne kelepçeymiş yahu savaşta düşman at ve patlat o zaman.:S Sanji top mermisine tekme atan adam. Çok güçlüdür falan bile olsa seride temel olarak basite kaçıyor. Ceaser istese halleder o kelepçeyi yani basit bir teferruat. Bu arada mesele Zeff ise Mom'a kimse hiçbir zaman bulaşmasın, bu kadını bir şekilde indirsen bile peşinden sevdiklerine zarar verdirebilir.

Seride Sanji olayı mantıklı ama olaylar saçma bir noktaya girdi, normalde biz mantık arardık şu niye böyle değil, Luffy şöyle davranıyor falan arkadaşlarını tehlikeye atıyor vb. Verilen cevap, Op bu denirdi, şimdi ise Op'de mantık var ve biz bu ne diyoruz.
BigMamın adamları daha önce Sanji ile karşılaştı hatta rapor verdiler falan. Az çok bilir düzeyini. Üstelik Pudingin sözlerine bakarsak o kelepçe pek de normal bi şey değil.
Ayrıca karaktere, niyetine ve imkanına göre değişir bu durum. Luffy tayfa perişan olmuş ve kim nerede ne halde bilinmezken Ace'i öğrendiğinde önceliği Ace'i kurtarmak oldu. Tayfasına yeri geldiğinde güvenirken konu Lucci olunca Robini Franky'ye emanet etti.
Zoroyu Usopp konusunda dinlemişken Sanji söz konusu olunca tavrı farklı oldu. Zira durumlar, nedenleri ve sonuçları farklı hepsinde. Normalde ölse de geri durmayan adam tayfadakilerin hayatı tehlikeye girince ve umut kalmayınca kaçın dedi ve doğru da yaptı.
Eğer bu durumlar olmasaydı ve tayfa BigMoma karşı savaşsaydı Sanji bi çok yerde olduğu gibi hayatı pahasına savaşırdı ama şu an namlunun ucundaki sadece kendi hayatı değil.

BigMamın adamları daha önce Sanji ile karşılaştı hatta rapor verdiler falan. Az çok bilir düzeyini. Üstelik Pudingin sözlerine bakarsak o kelepçe pek de normal bi şey değil.
Ayrıca karaktere, niyetine ve imkanına göre değişir bu durum. Luffy tayfa perişan olmuş ve kim nerede ne halde bilinmezken Ace'i öğrendiğinde önceliği Ace'i kurtarmak oldu. Tayfasına yeri geldiğinde güvenirken konu Lucci olunca Robini Franky'ye emanet etti.
Zoroyu Usopp konusunda dinlemişken Sanji söz konusu olunca tavrı farklı oldu. Zira durumlar, nedenleri ve sonuçları farklı hepsinde. Normalde ölse de geri durmayan adam tayfadakilerin hayatı tehlikeye girince ve umut kalmayınca kaçın dedi ve doğru da yaptı.
Eğer bu durumlar olmasaydı ve tayfa BigMoma karşı savaşsaydı Sanji bi çok yerde olduğu gibi hayatı pahasına savaşırdı ama şu an namlunun ucundaki sadece kendi hayatı değil.
Bu dediklerinde sıkıntı yok, şimdiye kadar boss öldüremeyen Oda, hayallerini yıkıyorum falan diyordu. Ama Mom direkt sevdikleriyle tehdit ediyor ve burada sıkışıyor senaryo. Yani bu kadını indirip indirmemek önemli değil bir şekilde isterse zarar verir. Ama şimdiye kadar da seride görmesek de bu tehdit hep vardı. Arlong'dan başla şimdiye kadar bir sürü kişi geri dönüp zarar verebilir. Luffy bossları döver yoluna bakardı, şimdi işler değişti ve Op'nin mantığına ters düşüyor. Yarın Teach ya da başkası Nami'yi falan ele geçirsin bunları bir ömür kendi için köle olarak çalıştıracak konuma gelir.

Kelepçeye gelince normal olmasa kaç yazar, Sanji'den bahsediyoruz, en fazla eli kolu biraz yanar zaten ben kelepçede değilim. Kendi hayatını Kuma'ya sunan biri kelepçeden tırsacak değil. Sanji için çıkar yol yok, en fazla Zeff beni düşünme falan der öyle yoksa tehdit her zaman olacak.

Bu dediklerinde sıkıntı yok, şimdiye kadar boss öldüremeyen Oda, hayallerini yıkıyorum falan diyordu. Ama Mom direkt sevdikleriyle tehdit ediyor ve burada sıkışıyor senaryo. Yani bu kadını indirip indirmemek önemli değil bir şekilde isterse zarar verir. Ama şimdiye kadar da seride görmesek de bu tehdit hep vardı. Arlong'dan başla şimdiye kadar bir sürü kişi geri dönüp zarar verebilir. Luffy bossları döver yoluna bakardı, şimdi işler değişti ve Op'nin mantığına ters düşüyor. Yarın Teach ya da başkası Nami'yi falan ele geçirsin bunları bir ömür kendi için köle olarak çalıştıracak konuma gelir.

Kelepçeye gelince normal olmasa kaç yazar, Sanji'den bahsediyoruz, en fazla eli kolu biraz yanar zaten ben kelepçede değilim. Kendi hayatını Kuma'ya sunan biri kelepçeden tırsacak değil. Sanji için çıkar yol yok, en fazla Zeff beni düşünme falan der öyle yoksa tehdit her zaman olacak.
Odanın ninesi ölünce çok değişti. :S

Valla planı varsa bile, yemişim öyle planı. Nami öldü Luffy ağır yaralı haberi geldikten sonra planı olsa ne olur olmasa ne olur.

Haftaya Carrot çıkabilir.
Adam kendi kaptanını kendi dövdü, Nami öldü Luffy yaralı deseler sence umrunda olur mu? :D Gerçi Nami asla ölmez de, planı da yok zaten. Kendini sattı ya la adam :( Pardon adam dedim :(

Carrot ve Chopper'ı unutmuştum ben. Belki haftaya onların çıkışı gösterilir sonra orduyla vsye dahil olurlar. Az da olsa önemli bir güç ikisi de. Yalnız arc tam Zoro'luk arc onu fark ettim.

Luffy'nin o orduyu yardımsız yenmesi lazım. Evet ordu tehlikeli olabilir ama bir yonkounun asıl gücünün komutanlarından geldiğini düşünüyorum,2 komutan da BM'nin yanındayken geri kalan ordu Luffy'nin kazanamayacağı bir güçte değil bence.Şatodan bile hissedilecek bir haki patlamasının ardından tüm orduyu yenip ayakta bekleyen Luffy çok epik olur , Cracker savaşındaki saçmalıkların ardından bu tarz bir sahne lazım

Luffy zaten Kral haki sonrası g4 açıp dümdüz eder ama şuan o enerjisi yok,tek yemek için orada o grup sıkıntı olan durum enerji kısmı yoksa kimse düşünmez 2. kez ordunun yenileceğini. Gözümde balık adam ordusundan farkı yok o grubun olay BM'nin zeus protheus onların zayıf noktası da BM'nin vivre cardı dendi zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık