Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırsam Puding tek bana zararsız biri olarak gözüktü :D
Bir de ben . Herkes bu kızdan kötü ya da uçuk şeyler bekliyor anlaşılan .
Puding in şu üçüncü gözü ne zaman gözükecek yav Oda onu boşuna çizmemiştir. O yüzden Puding de bir iş çıkar yav zaten seri içine bakarsak Vivi ilk kötüydü sonradan niyeti belli oldu. Rebecca öyleydi Viola da öyleydi Nami ve Robinde öyleydi. Kadın karakterlerin niyeti sonradan belli oluyor.
Bir "acaba" dedirttin, şüphelendim bak şimdi :)

Bigmom hava kontrol etmesi tamamen nasıl cansız varlıklara ruh aktarıp canlı hale getiriyorsa örn. çiçek gibi

Bulutlarada aynı gücünü kullanarak yaptığını düşünüyorum.

Pudding'in de dümen çevirmesi çok mantıksız ne elde edicek ki. Onu anlamadım. Sanjiye oyun oynuyor diyelim aslında kötü biri. Sanji'ye kendini iyiymiş gibi gösteriyor. Bu olayın herhangibir etkisi yok ki. Ha bence de bit yeniği var. Ayna meyvesi yiyen kadın Puding'e dönüşmüştü. Whole Cake'e geldiklerinde. Yani Luffy'nin Puding'le tanıştığını onu girişte bekleyecegini hemdr Sanji ile beraber biliyor. Ya Puding yanında bulunan jel gibi şey söylüyor yada Puding başından beri numara yapıyor. Bence önemsiz şu durumda yaptığı numara onu anlatmak istiyom. En fazla Sanjiyi biraz daha üzer kötü çıkması.

İsmaeel

Nami faktörüne dikkat etmek lazım bu arc nami iyi bir power up alabilir.

GAMBIT

Pudding'ten enteresan seyler cikmazsa kotu olur. Su haliyle inanilmaz siradan.

"Even in front of a huge enemy army that he had no chance of winning against, Roger stood tall and would not run."

— Monkey D. Garp about Gol D. Roger

"According to Monkey D. Garp, even though the whole world hated him, his crewmates trusted Roger completely. He had also destroyed the military force of one country for insulting his crew."

Sıra Luffy'e gelmiştir belki?

"Even in front of a huge enemy army that he had no chance of winning against, Roger stood tall and would not run."

— Monkey D. Garp about Gol D. Roger

"According to Monkey D. Garp, even though the whole world hated him, his crewmates trusted Roger completely. He had also destroyed the military force of one country for insulting his crew."

Sıra Luffy'e gelmiştir belki?
Çok daha epic olur bir tayfa üyesi için yonko indirmesi. Hemde nerdeyse tek başına.

Puding karakterinde değişik bir şeyler var, başka bir amaç peşinde bu sapık kız. Sanji'nin son sayfalardaki yüz ifadesinden bunu anlayabiliriz, oda bu olayı garip karşılıyor. Sanji'nin çok büyük ihtimal ile bir planı var kendisi olayları hiç bir zaman akışına bırakıp izlememiştir bugüne kadar. Son anda giriş yapmıştır hep.

Sanji yalanlarla Purin'i kandırsa ne elde edecek? Sanji'nin ümidini kesmiş olduğunu öğrenseler rahat mı bırakacaklar? Purin gayet iyi niyetli düzgün bir kız, tüm dünyası belki o ülkeyle sınırlı kalmış. Kız zaten kan bağımız olabilir ama ailem için hiçbir değerim yok diyor. Ne kadar acı bir durum. Yaşadıklarının Sanji'den ne farkı var? Mom için değerli olsa şımarık zengin bir prenses olsa Sanji onu kandırıp bir plan yapabilirdi ama Sanji'nin kadınlar konusunda ne zaman yanıldığını gördük.

Purin adamdır.

Sanji yalanlarla Purin'i kandırsa ne elde edecek? Sanji'nin ümidini kesmiş olduğunu öğrenseler rahat mı bırakacaklar? Purin gayet iyi niyetli düzgün bir kız, tüm dünyası belki o ülkeyle sınırlı kalmış. Kız zaten kan bağımız olabilir ama ailem için hiçbir değerim yok diyor. Ne kadar acı bir durum. Yaşadıklarının Sanji'den ne farkı var? Mom için değerli olsa şımarık zengin bir prenses olsa Sanji onu kandırıp bir plan yapabilirdi ama Sanji'nin kadınlar konusunda ne zaman yanıldığını gördük.

Purin adamdır.
Deminden beri diyorum Purin kim diye, halbiki Pudding'miş :D Şu saatten sonra geri dönüşü yok gibi. Adam sallamadı bile orduyu. Planı olduğunu da sanmıyorum. Adam bildiğin sattı Luffy'yi. Umarım dönmez geri.

Pudding adamdır ama Sanji değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık