Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zeff'i düşünerek böyle bir şeye kalkışıyorsa kocaman bir YAZIK (kaptanı ve arkadaşları, Zefften bir dolu gömlek üstün)
Big Mom tarafından öldürülebilirler korkusu taşıyorsa Sanji bu seferde tayfaya gerçekten inanmamış demektir
Her şekilde bu hareketinin açıklanacak bir tarafı yok

Ben bile Lufy için duygulandım lan, az da bir değişik hissettim. Benim sevdiğim eski Lufy gözümün önüne geldi. Geçen bölümdeki o masum suratı nasıl bu hale soktun?:/

Bu yaşananların bahanesi olamaz. Öl kardeşim bu kadar ileri gideceğine git öl.

Oda şuan saçmalamaların en alasını yapıyor. Sen kalk Robin olayını kopyala ve de bunu tayfanın nerdeyse en başından beri üyesi olan adam üzerinden yap. Zaman atlamasından önce olsa gene bir derece dersin ama artık bırak bunları. Takipçileri kesmiyor bunlar. Kendi yücelttiğin adamı kendin yerin dibine sokuyorsun. Resmen Marineford'dan sonra hayal kırıklığı olarak devam ettiriyorsun. Sanji bu hareketleri yaptıktan sonra plan olsa nolur olmasa nolur ? Zaten 1 senedir adamı yerin dibine soktun şimdi bi de bu. Seri desen gıdım gıdım gidiyor. En basitinden Luffy Rayleigh'den ögrenip Sanji'nin elindekileri bile çıkarabilirdi. Ağlayan adamlar bilmem neler seriyi 15 yaş altına mı yapıyorsun be adam. He şunu da düsün ama bugun 15 yasındaki cocuk nasıl olsa 10 sene sonra 25 oluyor yani sen aynı çizgide kalsan da okuyucu kalmıyor.

Bu kadar ağır tekmeler beklemiyordum ha valla üzüldüm. Hayır simdi Luffyler geride kaldı ne olacak :( orada durup Sanjiyi mi bekleyecekler ulan adam evlenecek oraya girdikten sonra nasıl geri dönsün lan :( belki Chopperler ayna dünyasından bir şeyler yaparlar. Ya da Brooklar da o yöne doğru gidiyordu. Şu anda tıkandım resmen yani... Ne olacak tahmin edemiyorum

Sanji Luffy'nin çektirdiklerinin acısını çıkarıyor heralde, Sanji eşcinseller diyarında az acı yaşamadı, hep Luffy yüzünden, biraz da Luffy çeksin.

GAMBIT

Sanji son iki bolume kadar favori karakter siralamamda yukarilara dogru tirmaniyordu. Su an itibariyle dususlerde. Icim gitti Luffy'nin o tekmeleri yedigini gorurken be.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık