Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
39 sayfa boyunca saydır Sanji'ye şimdi gel bunları söyle. Bu gün ki animeyi izle de Luffy'nin inancını gör biraz.
Yanlış yapıldı hemde çok yanlış. Artık asla eskisi gibi olamazlar.
Saydırdım çünkü bence yanlış yaptı. Ama o kadar büyük bir şekilde geri dönüşü olacaktır bunun. Ne yani Mangaka Sanji'yi tayfadan mı çıkaracak? :D

Saydırdım çünkü bence yanlış yaptı. Ama o kadar büyük bir şekilde geri dönüşü olacaktır bunun. Ne yani Mangaka Sanji'yi tayfadan mı çıkaracak? :D
Hayır tabi ki mangakanın aklında varsa bile yapamaz, fanlar bu tür şeylere izin vermezler. Sanji, Luffy'nin omzuna vurur önüne bir pirzola et koyar barışırlar ama Nami falan bir ton şey oldu ve büyük ihtimal olmaya devam edecek. Nami direkt köprüleri attı, Sanji ile samiyeti bitirdi. Artık tayfa içinde eskisi gibi olamazlar.

Hayır tabi ki mangakanın aklında varsa bile yapamaz, fanlar bu tür şeylere izin vermezler. Sanji, Luffy'nin omzuna vurur önüne bir pirzola et koyar barışırlar ama Nami falan bir ton şey oldu ve büyük ihtimal olmaya devam edecek. Nami direkt köprüleri attı, Sanji ile samiyeti bitirdi. Artık tayfa içinde eskisi gibi olamazlar.
Oda büyük ihtimal Nami'yi gerizekalı yerine koyacak. Nami'ye ne olursa olsun dedirtti. Dediğin gibi olayın arka yüzünü öğrense bile Nami'nin 180 derece döneceğini sanmıyorum. Bakalım neler olacak. Oda ayarlar bunu ama.

Son düzenleme:
Sanji alacak gönlümüzü. İnancım tam...
Adam korsan kral olacağına şüpheyle bakıyormuş gönlünü alsa ne olur.Nami gibi g4 açtığını komutan uçurduğunu görse böyle demezdi bence.Demek ki görmesi lazım yani güveni tam değil.

Aslında Sanji'ye hak veriyorum ama bu seri açısından hasır şapka tayfası açısından kolay kolay affedilir gibi değil.Nami boşuna Luffy kk olacak adam demiyor yenmeden önce.Ama Sanji bu lafı vaziyet kötü de olsa söyleyebiliyor.Demek aklında varmış ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Adam korsan kral olacağına şüpheyle bakıyormuş gönlünü alsa ne olur.Nami gibi g4 açtığını komutan uçurduğunu görse böyle demezdi bence.Demek ki görmesi lazım yani güveni tam değil.

Aslında Sanji'ye hak veriyorum ama bu seri açısından hasır şapka tayfası açısından kolay kolay affedilir gibi değil.Nami boşuna Luffy kk olacak adam demiyor yenmeden önce.Ama Sanji bu lafı vaziyet kötü de olsa söyleyebiliyor.Demek aklında varmış ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
Deme öyle deme.:S

O kelimeleri ciddi olarak söylediğini hiç düşünmedim. Ben böyle şartlar olsa bile bu durumlara gelmemelerini isterdim.

Son düzenleme:

Sen bari uapma Emre. Sanji'nin o kelimeleri Vinsmoke ailesi şüphelenmesin diye dediğini Luffy malı bile anladı. Luffy herhangi bir şey yapmadan Sanji'yi beklicek ve Sanji gelicek. Enies Loby gibi olmayacak yani bence.

Deme öyle deme.:S

O kelimeleri ciddi olarak söylediğini hiç düşünmedim. Ben böyle şartlar olsa bile bu durumlara gelmemelerini isterdim.

Sen bari uapma Emre. Sanji'nin o kelimeleri Vinsmoke ailesi şüphelenmesin diye dediğini Luffy malı bile anladı. Luffy herhangi bir şey yapmadan Sanji'yi beklicek ve Sanji gelicek. Enies Loby gibi olmayacak yani bence.

Ciddi söylemediğini biliyorum tabii ama o lafları söylediyse kafasından 1 kez bile olsa geçmiş demekki. :) Çok az da olsa bir şüphe duyuyormuş yoksa o laflar nereden aklına gelecek.

Sanji'nin eskisi gibi dönemeyeceğini düşünürsek eğer Sanji'nin dönmeyeceğini düşünüyoruz demek oluyor. Yani Sanji artık Germa nın lideri olarak müttefik olur demek istiyorsunuz olarak görüyorum. Mümkün mü? Mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık