Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Daredewill Luffy, Kizaru karşısında kediye dönmüştü ama. Belki de Sanji o olaydan bir ders çıkardığı için böyle davranıyordur.
Law ile Punk Hazard'da daha 1 ay önce konuştular alayını indireceğiz diye.

@Daredewill

Karsisina gelip de bak sevdiklerini oldururum derse tabiki takmazlar.

Sanjiye ne dedi bege.Her seyini biliyoruz tek bir lafimizla baratie komple yok olur demedi mi ?
Daha onceden planli olumca isler degisiyor yalan veya gercek isin ucunda bir yonkou varsa inanacaksin iste.
Luffy hiçbir zaman planların adamı olmadı. Şimdiye kadarki bosslara acıdım valla bir tanesi Nami'yi falan eline alıp bunları tehdit etse her şey bitecekmiş. Sanji için demiyorum olayın sığlığına diyorum. Normalde Sanji ben halledip geleceğim diyorsa, beklersin peşinden gitmezsin. Ama Luffy'yi bilen Sanji nasıl peşinden geleceğini hesaplayamadı.

Bana kalsa kendi ailesi ile Mom'u karşı karşıya getirip aralarında savaş çıkarıp kaçmayı düşünüyordu. Düğüne falan sorgusuz sualsiz gidiyor, Sanji gibi zeki bir adam, ömür boyu kölelik yapmaz, bir çıkış planı vardır illaki. Ama düşününce de Minklerin yanında güç kendisindeydi, 2 dk Nami ile konuşup Zeff'i ve sevdiklerimizi koruma altına alın falanda demedi. Halledeceğim diyor ama nasıl? Resmen kendini feda ediyor.

Hadi Luffy geldi peşinden sonra onu dövüp bıraktı. Oralar önemli değil ama Luffy kendi mekanında mı bekliyor, nereye bekletiyorlar onu? Mom'ın adamı hatta komutanlarından biri inmişken ülkede alarm verilmiş. Önemsiz bir tehdit değil ki bu adam göz ardı edilsin. Luffy'yi o adadan kim canlı çıkarır? Yakalanıp Mom'ın ayaklarının önüne atılınca ne olacak? Nami ölürse ne olacak? Sanji beni neden dinlemediniz peşimden gelmediniz mi diyecek? Herkes Zeff falan diyor ama orada en yakın tehlikeyi Luffy ve beraberinde getirdikleri yaşıyor. Mom o çark oyununu oynamaz mı bunların üstünde. Craker'e karşı diyet almayacak mı? Luffy'lere ya size hayran kaldım hadi yolunuza gidin mi diyecek?

2 hatalı var bana kalırsa 1. Sanji'y dinlemeyen ve peşinden giden Luffy. Sol koluna biraz güven ama onun da karakteri öyle. 2. hatalı ise olacakları tahmin edemeyen Sanji. Kaptanını dün tanımadın sonuçta, peşinden gelmesi bile Sanji'nin planı çıkarsa ayakta alkışlarım. Sanji arc sonunda Aizen'e bağlarsa iyi olur yoksa çok sıkıntı olacak.

@Daredewill

Pekoms orada sanji tayfandan ayrilacak demese belki Luffy gitmeyip onu bekleyeceklerdi.Sanji de buyuk ihtimal bu sekilde dusunmustur de vinsmoke larun kendisine ve olaya bakisini gorunce ya sivayacagim ya da kurtaracagim diye girdi iste bir yola.Sonunu beklemek lazim

Çünkü yorumları takip ederim ve genelde konu Luffy'ye geldi mi bu kadar tepki gösteriyorsun. Belki bana öyle gelmiştir bilemiyorum.

Güç kıyası neden yapılmasın, bölümün başlığı Sanji, Luffy'ye karşı denmiş. Sanji vuracak, Luffy karşılayacak. Luffy karşılık vermiyor, ama dimdik durup saldırıları göğüslüyor. Saldırılardan kaçmaya çalışmıyor. Kaldı ki Luffy son derece esnek ve Mihawk'ın saldırılarından bile sıyrılabilen birisi. Ben zaten yedikleri ilk Diable Jambe tekmelerini kıyasladım. Ve kıyas sonucu Vergo daha sağlam gözüküyor. Lastik Luffy'nin dişi kırılmış, ki ben Haki ile dahi olsa Luffy'nin bir tarafı kırılmaz diyordum, büyük ihtimalle yanılmışım, şayet Luffy'nin dişlerindeki lastiklik oranı daha az değilse.
Evet vergo luffyden güçlü . sanji luffye tek atamadı vergo atardı. mükkemmel analiz :rolleyes:

Oda'nın çizimlerde uyguladığı iki mantık var. Birini komedi vurgusu yapmak için kullanıyor. Diğer stilde sembolik Luffy'nin Akainu'dan aldığı yara, Zoro'nun yarası vesaire. Bölümün anlamı var Luffy'nin dökülen dişi bence Sanji'den hatıra kalır :D

Diş dökülmesine ne taktınız anlamadım orda kan revan içinde adam bunlar dişi düştü diyor :D luffy savunma yapmıyor orda luffyi ikiye bölse kolu bacagını koparsa anormal olmaz. Adam hakiyle en sert şekilde savunmasız birine vuruyor. burda luffy hasar almasaydı sanjinin güçsüzlüğünü konusmamız gerekirdi gayet normal olmuş

@Vaas Montenegro

Bi şekilde toparlayacaktır Oda. Boşuna monster trio demedi, Zoro ile aynı kefeye koymadı. Fakat bariz bi şekilde Zoro'yu kayırıyor. Her sahnesi karizma çizip kötü duruma düşürmüyor adamı bi de reisi düşürdüğü durumlara bak :mad:

O değil ne adamlar var ya. Adam, aksiyon, dram herşeyi yansıtan 10 numara bölüm çizmiş ama tartışma konusu Luffy'nin dişi :D şaka gibi la :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık