Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Sanji'nin ölmesi lazım, bölüm özelinde söylemiyorum kıçı kırık 9 kişi ki bunların 3-5'i dışında 1vs1 de alabilecekleri adamlar sınırlıyken ve aptal saptal galibiyetler alırken yeni dünyada tutunmalarına imkan yok. Çocuk filmidir, fanları fazladır izin vermezler falan tamam ama şu seviyedeki adamların hiç bir kayp yaşamadan zirveye gitmeleri çok saçma yav.

Usopp-Çöpper-Nami-Brook(şu ara bayağı tutuyorum ama) Vasat altı adamlar
Franky-Robin: Vasat Adamlar
Sanji-Zoro-Luffy: Vasat üstü adamlar.

Etki açısından en doğrusu sanjinin ölmesi. Ortam müsait, cesedini all blue'ya götürürler ilerde. 1 kkardeşi de onun hedefini miras alır Luffy kk yapmak ve all blue yu bulmak için uğraşır.

Tayfa nasıl güçlenirdi peki ?
İşin ikna boyutunu dikkate almıyorum.

Franky ve Robin yerine: Lucci ve Kaku
Sanji ve Çöpper yerine: İchi ve Yonji
Brook ve Usopp yerine: Barto ve Cavendish

İşte KK olacak adamın tayfası böyle olurdu. Doktor, aşçı ve müzisyen eksğini de yoldan adam toplayarak kapatırsn zaten çok önemli değiller :D Ulan yine günü kurtardım beee :)

Tayfaya Gel

Luffy
Lucci-Zoro-İchi
Kaku-Barto-Cavendish
Nami-Yonji

HAYIRLI OLSUN YENİ TAYFAMIZ TEŞEKKÜR EDERİm

Luffy'nin enerji toplayabilmek için kraker askerleri yemediginin farkına varabilmek lazım. Bu 11 saatlik dövüşe baktığımızda Cracker'e gerizekalının alası demek için bize hak verir.

Luffy'nin amaç enerji değildi. Cracker askerlerini yiyerek bitirebilmek. Çünkü g4 ile yendiği askerleri yeniden birleştirebilir. Ama midesindekilere etki edemez ve yenisini üretmek zorunda kalır. O yüzden son bölümde Luffy' den onun dayanıklığının bir sonu var diye bir söz duyuyoruz.

Ayrıca Cracker bildiğin ilk fiziksel vuruşta yamulmuş gibi duruyor.

Sanji olayına gelirsek bunun Luffy fanlığıyla alakası yok. Sanji'nin izlediği yol bence yanlıştı. He bu benim açımdan Sanji'nin değerini azaltıyor mu? Hayır. Reyizin adamlığından şüphe yok. Ama yanlış yaptıysa da bunu söylemeliyiz.
Kraker biskuvi degilde,yenemeyecek birsey uretseydi (mesela tahta),Luffy kazanabilirmiydi sence ?

Öncelikle herkese S.a yeni kayit oldum:respect:
Bigmom in burda kullandigi prometheus ve zeus olayi bence meyvesinin verdiği bi yetenekten kaynaklaniyor.Şöyle bi örnek vericek olursam;
Bu kadin kendi cocugunun ruhunu cektigine göre ve bazi cisimlere bu ruhlari aktarabildigine göre ben diyorum ki bu kadin gunes ve yildirim seytan meyvelerinin gücünü (ruh emercesine) cekip kendi kollarinda can vermiş olabilir.
Nacizane fikrimdir.:)

Kraker biskuvi degilde,yenemeyecek birsey uretseydi (mesela tahta),Luffy kazanabilirmiydi sence ?
O zamanda bu şekilde sonsuz bir şekilde üretebileceğinin bir bahsi geçemezdi. Ya da istediği gibi kontrol edebilmesinin. O Kraker zırhların haki kullanılmadan bile bu kadar güçlü askerler olması bir yerden seviye artırmakken diğer yandan ıslanınca yumuşak olmalarıda mangakanın dengelediği bir güç. Anlayacağın öyle olsaydı böyle olsaydıya bakmıyorum.

Cracker'in zaten fiziksel olarakta Luffy ile kapışamayacağını görmüş olduk.

He dediğin gibi olsa o zamanda farklı şeyler bulurdu. Yemekten başka.

Tayfalar konusunda güç manyaklığı Blackbeard a yakışır ancak. Luffy meslekler üzerinden gitti. Müttefik korsanlar bağımsız çatı altında daha bir güçlenecektir. Mesela Barto nun elini makas yapmadan zihni ile bariyer yapabileceğini, Don Sai nin dedesi gibi H.haki patlatabileceğini. Cavendish in Hakuba yı mutlak manada kontrol edebileceğini düşünüyorum. Barto bunun sözünü vermişti örneğin. Sanji nin bu tutumu hakkında hataya düşmemek için yorum yapmaktan kaçındım. Fakat bildiğim bir şey varsa duygusallık en dahi stratejisti bile ayaklar altına alabilir. Fakat hiçbir duygusallık anında 2,5 yılını geçirdiğin arkadaşlarına bu kadar sert sözler söylenmez ve bu denli soğukkanlı davranılmaz. Cinsel sapıklığının bile üstünde bir irade sergiliyor ve diğer 4 kardeşi o sert kişiliklerine rağmen o iradeyi gösterememişken... Bu durum bile sanji de terslik olduğunu bağırır nitelikte. Beraber göreceğiz. Ama Sanji adamdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık