Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav sanji sen ne çöp adamışşın, bu luffy daha g2 yapamıyorken robin için aokijiye dalmış adam. Şimdi senden vazmı geçicek yani, ettiği laflara bak. Luffy la bu luffy, utanmadan vuruyor birde. Bunun usop olayından ne farkı var ki şimdi yani. Usop trebol'den kaçarken haftaya geri geleceğini bile bile çizdik üstünü, e şimdi bu sanji denilen adam haftaya ehe luffy öyle değil xd modunda takılıcak büyük ihtimalle. Yok valla luffy öldürsün geçsin, ne bu la.
Sakinleşmem lazım beyler. :at:

Daha bölümü okuma firsatim olmadı ama büyük ihtimal birisi sanji ye takılan maskelerden birini takip luffy i çaresiz duruma dus

Rezillik. Her yakını esir alınan Luffy'ye mi saldıracak :/ Elin kolun bağlıysa sesini çıkarmadan otur işte orda.Pasif kalınca suçlayamazlar zaten gücüm ona yetmez de çekil kenara. Luffy tokatlasın yanındakileri. Sonra bir şekilde anlatılır. Aksiyona girmeye ne gerek var.

Luffy ile kapışırken bir planım var falan deyip çaktırmadan Luffye anlatır umarım. Başka türlü toparlanmaz o intiba

Manga okumuyorlar kin kusuyorlar lan :D
Hepinize inat.
Adamsın Sanji-kün.
Yaptıklarında haklısın (biraz sert tepki vermişsin ama inandırıcı olması lazım)
Malüm kesim her zamanki gibi adamlar 1 kere şaşırtmıyorlar :D

Silinmiş Üye

Bakıyorum bütün Luffy fanları çıldırmış :) ÇILDIRIN
Sanji yapılması gereken en mantıklı hareketi yaptı.Sanji, Luffy gibi aptal bir karakter mi ? Emin olun ne yaptığını biliyor.Luffy'de bunun farkına varacak :)
Zoro yapınca yok Sanji yapınca AAAAAA

Luffy'ye Zeff dediği anda Zeff'ı öldürecekler, Sanji'nin elleri kopacak. Ben de yaptıklarını sevmedim de Sanji'nin yapabileceği bir şey yok.

Luffy gerçeği zamanla öğrenecek. Olaylar ona göre ilerleyecek işte. Hikayenin ilerlemesi ve drama bağlaması için mangaka bunu tercih etmiş.
Hiçbir şey yapamazlar, Sanji onlar için değerli. O işin hikaye kısmı. Luffy orada yakalansa misal hemen Sanji bir bıçak alıp boğazına dayasa ailesi dur yapma etme der. Luffy'yi bırakın yoksa kendimi öldürürüm dese saf saf bakarlar. Bu hangi filmden hatırlamıyorum.

Robin v2.0. Önümüzdeki bölüm luffy %90 dayak yiyecek. Hep aynı şeyler... Bir kerede girsin araya hepsini dövüp işini bitirip geri dönsün.

Hala anlatacak diyorsun.Luffy karakteri salak anlamadı,nami sivri zeka derdik anlamadı da sen niye okuyucu olarak anlamıyorsun :D Adamın çaresi mi var.Ne desin ''bi durun 2 dakka şu keko ile konuşup gelem'' mi ? Adam git diyor.O tekme git adam topla plan yap demek.Çare ara demek.Hala anlamıyorsun ya harbi luffy fanı oldun bak bu halin ile.
Luffy anlamaması normal. Çünkü hangi durum olursa olsun Sanji'nin öyle bir şey demeyeceğini düşündüğü için öyle diyordur. Diyeceğimi dedim Sanji hatalıdır. Ağır travma sonucudur bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık